Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg, hogy más...

Miért lepődnek meg, hogy más is van az utcán?

Figyelt kérdés
Napi szinten látom, hogy ez van. Megyek valaki mögött, és elkezd hátrafelé forogni, nézni. Van aki teljesen megáll, és teljes testével megfordul, és bámul rám, mintha valami extra dolog lenne, hogy más is van rajta kívül az utcán. Ma gondolkodtam ezen, jöttem haza, és ütemes lépéseket hallottam, nem kellett megfordulnom hozzá, hogy tudjam egy futó van mögöttem, aki közeledik, és mindjárt elhalad mellettem. Másnak miért akkora csoda, hogy más is mozog az utcán rajta kívül? A kedvencem, amikor kutyával vagyok, és liheg, ijedten megállnak előttem, forognak mint az idióta, én meg lendületből majd átesek rajtuk.
2023. nov. 1. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is forgok hasonlóan, de engem már támadtak meg utcán (igen, a város közepén, fényes nappal). Szóval én mindig megnézem ki van körülöttem, ki hogy néz ki
2023. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Neked miért baj az, ha más szeretné tudni, ki van mögötte?

Belelátsz talán a fejükbe, hogy azt olvasd ki, hogy a meg vannak lepődve?

2023. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, az egymás iránti bizalom hiánya és a közbiztonság gyenge érzetének keveréke.
2023. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is támadtak már meg utcán - igaz, engem éjszka, mikor munkából mentem haza - szóval én is inkább megfordulok. Én úgy vettem észre, hogy sok embert, aki potenciálisan nem csak csinálná a maga dolgát, hanem hozzám akar szólni, megzavar az, ha én szembefordulok velük, szöval nem fogok ezzel felhagyni.

Illetve időnként szeretek napközben úgy hazamenni, hogy zenét hallgatok. Vezetéke nincs a fülesemnek, a hajam takarja, más nem látja, hogy én nem hallom, hogy jönnek mögöttem, ezért időnként szétnézek, hogy van-e ember, aki gyorsabban halad, és félre kéne húzódnom, vagy bringás, ilyesmi. A kutyásokat is megnézem, mert ha meg lehet őket szeretgetni, akkor élek a lehetőséggel, de az is jó, ha csak tudom, hogy valaki egy ideggyenge kutyát sétáltat mellettem, félrehúzódok, vigyázok, engedem elmenni őket.

2023. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Mindig nézz a hátad mögé, itt soha nem mehetsz biztosra G!"
nov. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor csinálom ezt ha a mögöttem jövő kb a sarkamon tapos, hogy vegye már észre magát.
nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!