Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg sokan,...

Miért lepődnek meg sokan, hogy a mai eladók olyannak, amilyenek?

Figyelt kérdés
Nem kedvesek, stb…kb 10/1 igazán kedves, mosolygós ( valószínűleg ilyen az alaptermészete).

2022. nov. 23. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Velem általában kedvesek, pedig sok helyen szoktam járni.
2022. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert ők nem úgy gondolták hogy a sok hülye kérdésére kell válaszolgatni egész nap. Én érzem magam kellemetlenül mikor emberek odamennek megkérdezni, hogy mi hol van. Megnézed a részlegén, ha nincs akkor nincs. Az árufeltöltőt megértem miért goromba, a kasszások meg szerintem nem szoktak azok lenni, de szerintem az nem köcsögség ha nem vigyorog egy 8 órás műszakot végig. Köszönjön, helyesen üsse be az árut, adja vissza a pénzt azt helló. Ez nem szeretetszolgálat, lássa el a dolgát normálisan, csak ez várható el tőle
2022. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Velem nem kell jopofizni, csak megveszem es viszlat. De arra azert valaszolhat, h mi merre van... O dolgozik ott. Vagy tegyenek ki terkepet 😅
2022. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

#3:

Szerintem meg inkább te nőjj ki a lusta disznó életmódból és szépen járd körbe a boltot, annyira nem nagy az.

2022. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ritkan vasarolok es elfoglalt vagyok. Nem erek ra bent kovajogni meg totyogni a sok oreg mogott. (Mellesleg 1-2 bolt krvanagy..) Azert vannak alkalmazottak... Ha az en munkahelyemen kerdez egy vasarlo/ugyfel vmit, akkor is kepes vagyok valaszolni ha nem a munkam resze vagy tok mas "reszlegen" vagyok.
2022. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Az eladó és a vevő is általában a halálba kívánja egymást, csak az üzleti érdek miatt találkoznak és elegyednek szóba egymással. Az eladót viszont köti a jópofi, hogy legyen munkahely és menjen a bolt.
2022. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4: Biztos ismered, hogy ott van valami a szemed előtt, de képtelen vagy meglátni.

Én képtelen vagyok a szememmel megtalálni dolgokat sok apróság között, és idegileg kiborulok egy ilyen feladattól.

Már voltam vele neurológusnál is, de nem vagyok agnóziás. Egyébként sok agnóziásnak diagnosztizált ember is van.

2022. nov. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de soha nem vártam el egy eladótól vagy pénztárostól sem hogy mosolyogjon vagy jópofizzon. Csak adja azt amit kérek és had menjek. Nyilván ha nem köszön vissza akkor megsimétlem jò hangosan akkor szokott egy kis szájhúzás lenni akkor úgy szoktam elköszönni hogy további jó szenvedést.
2022. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó kedvem van és kedves vagyok a vevőkkel, de amikor van jópár aki nem képes köszönni vagy kommunikálni emberként akkor az olyanokkal én sem jópofizok, csak azt kapják amit adnak.
2022. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem lepődöm meg rajta,csak az a rossz,amikor olyan vevőn is csattan az ostor,aki nem tehet róla.
2022. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!