Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért lepődnek meg...

Az emberek miért lepődnek meg azon, hogy nincs pénzem?

Figyelt kérdés

2019. októbere óta az össz jövedelmem nem éri el a nettó 200 000 Ft-ot sem. Most végre találtam 40 órás, bejárós állást, de azt is szürkén és úgy néz ki, nem fog sokáig tartani.


Mások nincsenek rossz anyagi helyzetben?

Miért meglepő a helyzetem?


2020. febr. 14. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is van ismerősöm aki elvileg saját lakásban él egyedül, könyvelő, átlagos fizuja van és mégse telik neki normális kajára, sőt még egy cipőt se tud venni magának. Szóval néha tényleg furcsa ez a megélhetés.
2020. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Októberben 10 ezer Ft-ot kaptam kézhez, novemberben semmit, decemberben 90 ezer, januárban szintén, februárban 2 ezer.
2020. febr. 14. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

mert munkaerőhiány van

vagyis ez folyik a médiából

2020. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Mit dolgozol?

Sörös üvegeket váltasz vissza? :D

2020. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

62 %


Tudsz rólam bármit is???

2020. febr. 14. 12:47
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem van pénzem, de én újévkor megfogadtam, hogy idén nem veszek majdnem semmit.

Mindezt azért, mert pofátlanul magas ÁFA van mindenen, és ebből van elegem. Ezenkívül meg abból is, hogy külföldi multik zsebeit tömjem.

Szóval van pénzem, de idén még alig vettem valamit, a munkahelyemen hideget eszek, otthon meg főzök a tavaly vásárolt alapanyagokból és persze a fagyasztóból.

Tudom, előbb-utóbb elfogy, de most ez a helyzet és nem is érzem sem gáznak sem problémának.

2020. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Tudsz rólam bármit is???

Nem, ezért kérdeztem.

2020. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Januárban egyéni vállalkozóként foglalkoztattak, tehát lényegében szürkén, de a főnököm hibájából annyira kevés munkaórám gyűlt össze, hogy az adó, könyvelési díj és a bevétel különbsége 2 000 Ft.

Fogalmam sincs, honnan jött a kupakok visszaváltása. :D

2020. febr. 14. 12:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert sok területen kapkodnak az emberek iránt. Ez persze függ a lokációtól is. Gyári munkások is 200-300 körül keresnek jobb helyeken. Ha ennyire nincs munkalehetőséged, akkor költözz el vagy képezd át magad.
2020. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 6

írok neked egy kiskaput:

az őstermelők kb évi 4 millió Ft bevétel alatt adómentesen árusíthatnak.

2020. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!