Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lapos kapcsolat ellen?

Lapos kapcsolat ellen?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem, hogy unatkozom a barátom mellett, még úgy is hogy csak heti 1-2 napot töltünk egymással már 2 éve. Hol náluk, hol nálunk találkozunk, de mégis úgy érzem magam, mint aki már 20 éve házas.


Ha együtt töltjük az időt se csinálunk úgy semmit a szexen, és a tv nézésen kívül. De még úgy normálisan egy filmet sem néztünk meg az elejétől a végéig. Szerinte minden film szar, amit én találok ki.


Vagy a telefont nyomkodja, vagy pedig alszik mikor azt a kis időt is együtt töltjük. Nem beszélgetünk egymással, én szeretnék, de ő mindig rövidre zárja a beszélgetést, és ennyi. Sosem kérdezi meg, mi újság velem, folyton csak magáról beszél.


Én szeretnék egy közös hobbit, amit közösen csinálunk, de őt ez nem érdekli, sőt ne is mondjam neki, hogy unalmas a kapcsolatunk, mert én őt ezzel megbántom.


Nyáron is ötletként felajánlottam menjünk strandolni, vagy menjünk valahova a közelbe legalább pár napra kicsit távolabb nyaralni kettesben, de ő egyik ötletre se volt vevő. Ő nem vágyik velem sehova, mert ő volt már nyaralni nélkülem is, ő már sok mindent látott, amúgy is elég akár csak egy képen megnézni az adott helyet.

Nem tudom, hogy érdemes lenne-e feladnom 2 évet.


2023. nov. 1. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

"úgy érzem magam, mint aki már 20 éve házas"

. Vannak gondok, ha szerinted törvényszerűen ilyen egy 20 éves házasság.


Neked kell tudnod, hogy egyébként őt mi érdekli (illetve, hogy egyáltalán milyen lelki állapotban van, hogy ennyire motiválatlan), de ha nincs semmi, amit mind a ketten szívesen csináltok (és most nem kell nagy dolgokra gondolni: egy-egy séta, kávézó, cukrászda stb. is nagyon jól tud kisülni), akkor vagy elfogadod, hogy nélküle csinálsz programot, vagy keresel mást, ha ezt nem tudod elengedni.


De az mindenképp baj, ha beszélgetni nem tudtok, mert később se tudjátok a problémákat megoldani.

2023. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb 2 évet feladni, mint még kettőt elpocsékolni rá.
2023. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

nem tudom miért lett törölve a válaszom. Talán fáj az igazság..


a barátod csak ürítőtartálynak használ, ha nem vetted volna még észre. Probléma, hogy miután ürített, te nem tűnsz el mellőle.

2023. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!