Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lapos nő ismerkedne húszas...

Lapos nő ismerkedne húszas éveiben lévő pasival?

Figyelt kérdés

sokat táncoltam életem folyamán, én ott több ilyen lánnyal találkoztam, de nem jött össze a dolog, gondoltam itt is szerencsét próbálok.

szerintem a nagy mellbőség nem annyira vonzó, ráadásul van is ismerősöm, aki pont hogy műtétet kellett bevállalnia e miatt, és egyébként is praktikusabb így.

pesti vagyok, 183 centis, minden egyébre ott a levelezés, illetve a randi! :D



2022. nov. 27. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hát most, hogy leoltottad őket biztos tolonganak majd. XD
2022. nov. 27. 09:42
 2/24 A kérdező kommentje:
miért oltottam volna be? pont hogy a nagymellű ismerősnek kellett műtét. töri az egyensúlyt is, ha túlméretezett, ráadásul laposan áramvonalasabb.
2022. nov. 27. 09:56
 3/24 anonim válasza:
Hát nagyon kedves így hívni egy kismellü nőt.. te aztan igazi úri ember vagy... jó hogy szottyadt seggüt nem keresel
2022. nov. 27. 09:58
 4/24 A kérdező kommentje:
pedig pont hogy nem cikizni akartam. volt egy csinos doktorandusz, aki tanított, de őt is inkább laposnak jellemeznék. nagyon szimpatikus volt, csak hát sok év korkülönbség a rossz irányba. tényleg jó tulajdonság szerintem...
2022. nov. 27. 10:10
 5/24 anonim válasza:
Laposmellű nő csoffadtp...csű táncpartnerét keresi!
2022. nov. 27. 10:23
 6/24 anonim válasza:

Elől deszka hátul léc lányok hajde hajde, Padosító Árpád keres titeket.

Ergonomikusabbak vagytok és az bejön neki lehet, hogy repülőalkatrészeket gyárt.

Táncolni is tud és nemcsak a sorban a wc előtt.

A cicisebbek írhatnak nekem, legalabb nem veszünk össze a kérdezővel. Nem tanulok fizikát nem fontos az ergonómia számomra ...

2022. nov. 27. 10:39
 7/24 A kérdező kommentje:

olyan szórakoztató, hogy annyira azért nem bánt.

fogalmam se volt, hogy nők erre ennyire érzékenyek. gondoltam ez olyan, mint hogy a másfél méteres leányzó méretéhez illő partnert keres. nőknél is láttam kiírva társkeresőn, hogy diplomást keres...

ha ez ennyire rossz tulajdonság, és számomra előny, akkor nem értem hol a probléma, de akkor legyen kis mellű...

2022. nov. 27. 10:56
 8/24 anonim válasza:
csajok akinek a kis pattanások nem az orcáján vannak hanem alöl azok jelentkezzenek
2022. nov. 27. 12:20
 9/24 A kérdező kommentje:
esküszöm ti jól kicikizitek őket, míg én megbecsülném. ez a szégyen-gyalázat, nem a kérdésem.
2022. nov. 27. 13:23
 10/24 anonim válasza:
Kedves kerdező akkor a magas fiukat lanyokat is zsirafnak hívod vagy mi? Esetleg kismellü arrol még nem hallottál? Csak lenézően tudsz beszélni a másikrol?
2022. nov. 27. 13:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!