Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi válthatja ki belőlem ezt a...

Mi válthatja ki belőlem ezt a végtelen unalmat és érdektelenséget?

Figyelt kérdés
Még ha olyan dologról is van szó amit élvezek, és érdekel, akkor is kész kínszenvedés csinálni, annyira nem érdekel. Igen tudom ez a kettő így üti egymást, de úgy tudnám megfogalmazni, hogy maga a dolog érdekel, de a magyarázat már nem, azt akarom hogy a tudás csak úgy kerüljön be az agyamba egy pillanat alatt és ne kelljen órákat tanulnom. Mintha 5 órás előadást kéne végighallgatnom az anyagok elévüléséről a kültéri építményekben, kb annyira tud érdekelni minden. És ez igaz a jövőmre, a kapcsolataimra, arra hogy mit eszek, mit csinálok... lassan már az sem hatna meg, ha valaki csak úgy belém rúgna. Mitől van ez? Régen egyáltalán nem ilyen voltam.

2023. nov. 3. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Depresszió.
2023. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ikrek vagy.
2023. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írta, lehet depresszió, de más személyiségzavar is lehet. Mennyire hagynád magad, ha pl valaki fizikailag bántani akarna? Abszolút nem érdekelne, hagynád? Csináltad már magaddal is?

Szerintem ezzel kezdened kellene valamit, mert az még nem olyan nagy dolog, hogy nem érdekel semmi, de az, hogy ha brlédrúgna valaki, az se hatna meg, már súlyosabb problémákat takarhat. Van valakid, akivel meg tudod az ilyesmit beszélni? Szerintem szakemberhez kellene fordulnod.

2023. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!