Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mesélnétek olyan sztorikat,...

Mesélnétek olyan sztorikat, amikor az ember 30-as évei messze túlszárnyalják a 20-as éveit?

Figyelt kérdés
Történetek érdekelnének.

2023. nov. 3. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem nagyon tudok olyanról, akinek a 30-as jobb lett volna a 20-nál. 30-nál már eleve ott a sok munka, család, szarkavarás, kiégés, megcsalás, szóval a szokványos fogyasztói felnőtt élet.
2023. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Hitler, Sztálin és más diktárok 20-as évei szinte az ismeretlenségről szóltak. De a harmincas éveikben megszerezték a hatalmat és totális diktatúrát hoztak létre.
2023. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A 20-as éveimben csak sodródtam, célok, jövőkép nélkül. A 30-as éveimben stabil házasságban éltem, volt munkánk, terveink, kezdtünk végre jobban élni.

N

2023. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem elég f.sra sikeredtek a 20-as éveim. Remélem a 30 jobb lesz. Még nem vagyok férjnél, párom sincs, szóval nálam a megcsalás rész kimarad vagy nem most lesz. A munkámat szeretem, szóval szerencsére a kiégés még nem fenyeget. (31n)
2023. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
#3 Már akinek összejön...
2023. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. nov. 3. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 20-as éveimben igazából csak sodródtam az árral, nem nagyon voltam céljaim, nem érdekelt milyen munkát csinálok stb.


A 30-as éveimben viszont lett egy nagyon jól fizető, stabil munkahelyem, elvégeztem néhány iskolát, házas vagyok, vannak céljaim, haladok előre az életben. Sosem éreztem még ilyen jól magam mint most és sosem néztem még ki ilyen jól mint most. :D

2023. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, de ügyes vagy 7-es, köszi, hogy válaszoltál! :) Én épp a fordulón vagyok, a huszas éveim elég rosszul sültek el, ezért bizakodom a harmincas éveimben. Persze terveim is vannak, teszek is értük. Eleve már, h vannak terveim.
2023. nov. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!