Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igen autójába beülni. Hogy is...

Igen autójába beülni. Hogy is van ez és miért baj?

Figyelt kérdés

Rendszetesen hallani hogy "be ne ülj egy idegen autójába első találkozáskor".

Miért, ha a a 2. randi alkalmával ül be az autóba egy sorozatgyilkos mellé, akkor az mitől más? Ti tényleg elhiszitek hogy ezen múlik? 😃 És ha már itt tartunk az egyéjszakás kalandokról miért nem szól a fáma? Egyértelműen veszélyesebb is és rengeteg ember csinálja.


2023. nov. 4. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Mert a sokadik találkozás után meg valamennyire ismered az illetöt, az elsönél még picit sem.

Másrészt az egyéjszakák kalandok legalább ennyire veszélyesek, vagy még jobban, de az teljesen más téma.

2023. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha beszállsz és elindul, akkor nem tudsz kiszállni. Tehát oda visz ahova akar. gondolom 50 nél nem akarsz kiugrani az autóból, + egyes modellek egy bizonyos sebesség felett alapból zárják az ajtókat, hogy véletlenül se tudd kinyitni.
2023. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Én a nők helyében fixen nem ülnék be más autójába ha olyannal randizok akit akkor látok először vagy alig ismerem.


Ettől függetlenül én férfiként mindig felajánlom randi után, hogy hazafurikázom a hölgyet, aztán vagy elfogadja vagy nem.

2023. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha már egyszer-kétszer randiztál valakivel, akkor elképzelhető, hogy van rólatok felvétel, pl. a kávéző biztonsági kamerájáról, vagy egy utcai kameráról... így könnyebben vissza tudják keresni.


Vagy lehet, hogy az első randi után mesélsz neki a barátnődnek, így ha a rendőrök kikérdezik, valamennyire nyomra tudja vezetni őket.

2023. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Vicces belegondolni, hogy tiniként elutaztam a fővárosba egy koncertre, elittam az összes pénzem, összeismerkedtem egy random társasággal, elhívtak a Schönherzbe inni, ott aludtam valamelyik szobában, tök ismeretlen kollégisták itattak mindenféle szar piával, amit a szomszédos kisboltban vettek, aztán még félrészegen kiblicceltem a város széléig, megkerestem a hármas utat, és hazáig stoppoltam, összesen négy idegen autójában utazva.

Jelenleg meg egy napig írogatok valakivel, mindenféle infót kiszedve belőle, mielőtt egyáltalán megadnám neki a számomat. A randit a város másik felé be szervezem le, ahonnan tömegközlekedéssel megyek haza, a lovag a buszmegállóig kísérhet, azt se engedem, hogy kitalálja, melyik metróvonal mentén lakok. Volt, akivel előbb volt szex (természetesen az ő lakásán), mint, hogy megadtam volna neki a közösségi médián a profilom.

Néha egyébként eljátszok a gondolattal, hogy milyen fura, hogy automatikusan megbízunk az emberekben. A kresz arra épül, hogy feltételezed, hogy a másik is betartja. Pl. ha zöld a lámpa, akkor nem állsz meg szétnézni, feltételezed, hogy a másik nem hajt át a neki piroson. Mikor barátkozol valakivel, akár munkahelyen, akár utcán, programon, tömegközlekedésen, akkor is olyan egyértelműnek tűnik, hogy a szimpatikus ember nem akarja eladni a vesénk, elvenni a pénzünk, megerőszakolni minket, vagy feláldozni Lucifernek. Vicces, nem?

2023. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert életedben először láttad, és bármit megtehet veled.


Ugyanígy alap, hogy nem megyek fel nőként a másik lakására első-második randin - feltéve!, ha nem zavar, hogy esetleg lefektet.


Ha nem akarom, hogy erőszakoskodjon, akkor elkerülöm a helyzetet.

2023. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Egyéjszakás kaland: TUDOM, és benne vagyok, hogy megdugnak. ;) Nagy különbség.


A sorozatgyilkost ne keverd ide, az elrabol, ha akarod ha nem.

2023. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó. Azt hiszed tudod? Ugye csak viccelsz :D

Ha meg akarlak ölni nem fogd tudni :D Azt fogod hinni szexelni megyünk, belekeverem a drogot az italodba és kirabollak vagy bármi. Nem tudod, nagy különbség.

Ti hogy a fenébe nem értitek ezt? 🥴🥴

2023. nov. 5. 15:44
 9/14 A kérdező kommentje:
4: Nem a nyomozási részéről van szó. Ha megöltek akkor már édes mindegy a kamerafelvétel.
2023. nov. 8. 16:16
 10/14 anonim ***** válasza:

5

Jól szét lehetsz kefélve.

2023. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!