Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom 28 évesen mi szeretn...

Nem tudom 28 évesen mi szeretnék lenni, hogy jöjjek rá?

Figyelt kérdés

#Mi akarok lenni?
2023. nov. 5. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjél pályaválasztásban járatos pszichológushoz. De online tájékozódó tesztek is vannak. Azért csak tudod, hogy milyen terület érdekel, mihez van érzéked. Most mivel foglalkozol, milyen végzettséged van?
2023. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Könyvelő
2023. nov. 5. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Paraszt szeretnél lenni, de muszáj lesz magad megerőszakolni valamivel. Ebben a szétzilált, atomizálódott társadalomban rengeteg lehetőséged van. Én például hulladékprések gyártásában veszek részt.
2023. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem négy szakmám van, most járok egyetemre melő mellett, de még mindig rohadt sok minden érdekel. Jelenleg vagyonvédelemben dolgozom, de szívesen lennék börtönőr, közterületfelügyelő, vagy iskolaőr is, csak kevés a fizu. :/ De érdekel a kamionvezetés is pl, mert hetente rengeteget vezetek, és szívesen megtanulnám azt is, ezen kívül nekem van gépkezelői jogsim is, tehát láttam már nagygépet kicsit közelebbről, ráadásul autószerelő az egyik szakmám.
2023. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!