Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves kortól gáz szülőkkel...

Hány éves kortól gáz szülőkkel lakni? Ti hány évesen szeretnétek elköltözni/vagy ha már elköltöztél akkor hány éves voltál?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Már 12 évesen elköltöztem volna, de végül 27 voltam. :D Albit nem tudtam volna fenn tartani, még férjemmel együtt sem, így ez maradt.

Kort számítva sosem gáz. Csak azon múlik, hogy a felek hogy állnak a kapcsolathoz.

2022. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Középsuli végéig laktam otthon, utána kollégiumba mentem, aztán albérletbe, aztán saját családi ház, akkor már házasan. Én egyetem alatt már gáznak éreztem volna, de általánosságban azt mondanám, 30 fölött már nagyon illik elköltözni és a saját életet élni.

Sógorom 41 éves, mamahotelben ül, és semmi baja nincs vele, úgy, hogy az anyósom a 86 éves mamát is gondozza. Úgy, hogy a fiával egy szobában alszanak. Na ez az igazán gáz, hogy középkorú vagy, és az anyád főzi az ebédet, amit viszel a munkába.

2022. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Nekem 25 fölött ciki lett volna. Végül 23 voltam mikor elköltöztem.
2022. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
30 kb
2022. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, ha párkapcsolatban lennék és lenne normális jövedelmem
2022. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom az ember jól kijön a szüleivel,akkor egyáltalán nem gáz ha velük él,de dolgozzon is az illető és ne a szüleire várjon mindent
2022. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem onnantól, hogy valaki keresőképes és nincs kilátásban az, hogy ha még 5 évig otthon marad félretenni, akkor tud saját lakást venni.


Semmi értelme ingatlanvásárlásra hivatkozva otthon pöcsölni a szülők vérét szívva. Legyünk realisták, akinek záros határidőn belül ez nem sikerül, az csak az időt húzza.


Én az első diplomám megszerzése után, az első komolyabb állásomban elhelyezkedve (ugyanazon a nyáron) mentem is el otthonról. Nem azért, mert ne szeretném a szüleimet, épp ellenkezőleg, szeretném, ha nyugtuk lenne és élhetnék a felnőtt életüket a gyerekük eltérő életritmusából adódó kellemetlenségek és az anyagiakkal való hülyéskedés nélkül. Egészséges felnőtt ember vagyok, akinek van egy jó végzettsége és egy jó állása. Úgy gondolom, ilyen feltételekkel már le lehet szakadni anyáink melléről.

2022. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként 22 éves voltam.
2022. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mi lenne a normális és mi a valóság (fizetések, albérletárak stb) az két különböző dolog. Szerintem a legtöbb 20 éves már szívesen élne külön ha lenne rá lehetősége.
2022. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem gáz, a család az család. Mellesleg rengeteg olyan is van, aki elköltözött fiatalon, de végül hazaköltöztek a szüleikhez. Vagy volt kapcsolatuk, de tönkrement, vagy megszűnt az állásuk, vagy egyéb.
2022. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!