Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szétszórt...

Mit csináljak ha szétszórt vagyok mindent elfelejtek? Mindig más célom van stb.

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok. És az egyik problémám hogy mindent elfelejtek kb. Szétszórt vagyok, nem tudok megnézni egy hosszabb videót vagy filmet mert elnyomom, nem köt le hosszútávon semmi. Mindent halogatok csak.

Nincs semmi kitartásom vagy ilyesmi. Pl. eldöntöm hogy edzeni fogok és 1x edzek és utána el is felejtem, vagy ha eszembe jut akkor is elmarad. És ez mással is így van.


2023. nov. 6. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A felejtésre a megoldás hogy felírod magadnak mit kell, mikorra kell. Arra hogy nem vagy konzisztens nem tudok mit mondani, vegyél erőt magadon és kész. Akár csinálhatsz pl egy napi tervet is, amihez tartod magad. Az elején nem kell betervezni az egészet, de csinálj valami hasznosat, csak annyit amennyi éppen megy. De azt csináld meg minden nap, amég szokássá nem válik. Aztán ha az már belevésődött a napodba akkor jöhet mellé mégvalami.
2023. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!