Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet valakit szeretni...

Meg lehet valakit szeretni pár óra alatt? vagy csak be beszéltem magamnak féltestvéröl van szó csak most találkoztam vele először vagyis ha úgy vesszük 18 éve nem láttam ő 18 volt én 7 a bátyám én a húga vagyok

Figyelt kérdés
nov. 7. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
légyszi válaszoljatok
nov. 7. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy kamuzol vagy beteg vagy.
nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, ő most 36 körüli, te pedig 25 körüli. Ő fiú, te lány.


Nos bele lehet pár óra alatt is.

Ez az egész úgy működik, hogy amennyire együtt érzed magad rezonálni a másikkal, amennyire magadénak érzed az egyediségét és minőségét, és lenyűgöz a fejlettsége és tudása, és persze amennyire te képes vagy ezt érezni, és te magad is értékes vagy, annyira gyorsan lehet, és az érzelem elmélyedése is annál gyorsabb.


Szóval neked kell tudnod, hogy milyennek látod őt, és ha érted, hogy hát igen valóban, mint amit eddig csak távolról se, akkor simán lehet, hogy izzasz érte.

nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rokoni érzés eleve segíti a barátság, a normális rokoni kapcsolat kialakulását.
nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!