Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pár óra múlva egy totál...

Pár óra múlva egy totál felesleges interjú lesz, elmenjek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni, mert borzalmasan ideges és rossz kedvű vagyok az élethelyzetem miatt.

Már van annyi tapasztalatom, hogy tudom, hogy a holnapi totál felesleges lesz.

Valószínűleg az egész szakmát fel kell adnom az élethelyzetem miatt, a holnapi meg olyan hely, ahol nem engem keresnek...

Eleve felsőfokú végzettséget kérnek, én a tanulmányaim legelején járok, 1-3 év tapasztalatot, nekem 0 van, olyan technológiát is (mondjuk ezt mellékesen), amiről lövésem sincs és baromi messze is vannak.


2020. jan. 17. 00:54
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
50%
Miért jelentkeztél?
2020. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kétségbeesésemben, nagyon kell a pénz meg tényleg az a tét, hogy itt kell-e hagynom a szakmát, pedig elhivatottnak érzem magam.
2020. jan. 17. 01:27
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
100%
Bocs, de ha nagyon kell a pénz, akkor szerintem nincs olyan, hogy "felesleges", lehet nem téged keresnek formailag, de ha meg van benned a kellő tűz, tehetnek kivételt. Szóval ne írj le egy lehetőséget, csak azért mert félsz...
2020. jan. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedben, mert akkor elmondhatod, hogy legalább megpróbáltad. Ráadásul az első szűrőn már át is estél, hiszen behívtak interjúra. Szóval nem esélytelen a dolog, viszont ölts magadra addig több magabiztosságot.
2020. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Kellenne a pénz, de nincs kedved menni. Ne csapd be önmagad is.
2020. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az az állás nem nekem van meghirdetve. :'D
2020. jan. 17. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, írom ezt ex HResként. Általában már akkor érdemes jelentkezni, ha az elvárások 70%nak megfelelsz. Feltételezem nem hazudtál a jelentkezéskor, látták az önéletrajzod és mégis behívtak, szóval ne legyél hülye, lehet hogy nem pont ezt a pozit ajánlják majd, de valamiért csak felkeltetted az érdeklődésüket. Ha másra nem is lesz jó ez az interjú, legalább gyakorlod az interjúzást, ha utána kérsz részletes visszajelzést arról mit rontottál el, akkor még tanulhatsz is belőle, ennyit megér, nem?
2020. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A szakmai kérdések felére tudtam a választ. :D

Vagy annyira se.

Teljesen nem égtem be, de bőven lesznek nálam jobbak.

2020. jan. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!