Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig beleélem magam, hogy...

Mindig beleélem magam, hogy tetszek valakinek, aztán kiderül, hogy nem és orbitálisat csalódok. Hogy tudnám megóvni magam?

Figyelt kérdés
Pár hete megtetszett valaki és sorsszerűen elég gyakran egymásba botlottunk, ahol hosszasabban néztük egymást vagy csak találkozott a tekintetünk. Ezek hatására bennem felcsillant egy halvány reménysugár, hogy lehet végre tetszek valakinek, aztán mire szépen beleéltem magam, addigra már rám se nézett. Csalódás, nagyon el vagyok emiatt szöntyömpörödve.

nov. 12. 00:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Pont ez az ,hogy ne gondold ,hogy tetszel valakinek és akkor nem csalodsz, ha pedig tetszel neki akkor meg kellemesen csalodsz.
nov. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak rossz napja volt.
nov. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

“Ne vàrj màstol semmit ès nem èr csalòdàs”

Èn ígyteszek

Aztàn max meglepôdök hideg/meleg

De nem àcsingòzok valamirôl amit biztosan nemtudok

nov. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Itt az ideje oda menni hozzá és megszólítani.

Semmi vesztenivalód nincs, csak nyerhetsz az egésszel.

Hívd el egy italra pl cappuccino, vacsizni vagy egy kis sétára.

Ha belemegy akkor már valamit nyertél, ha esetleg nem jön össze akkor is nyertél mert bátor voltál és adtál magadnak egy újabb esélyt, szóval neked így is úgy is nyert ügyed van.

Hajrá, hajrá.

Majd írd meg hogy alakult?

nov. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Feltaláltál egy új szót.

Amúgy meg kezdeménnyezz a csajnál.

nov. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A csaj én vagyok, ő fiú. Elméleti síkon tudom, hogy nem kellene ennyire messzemenő következtetéseket levonnom, de nehéz a gyakorlatba átültetni. Nincs valami sok önbizalmam, nem tudom átlépni a saját árnyékomat és nem merek kezdeményezni nála. Gondolhatjátok, ha még bejelölni sincs merszem.
nov. 12. 17:00
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon aranyos vagy, a "szönpömtyörödve" szóért pedig plusz pont jár Neked.


Hogyan tudnád megóvni magad a csalódásoktól?


Először is, ugye tudod hogy Te magad generálod a csalódást?

Oké hogy elképzelsz dolgokat, de azok attól még nem a valóság, legalábbis nincs merszed meggyőződni róla.

Kicsit növeld az önbizalmadat, merj kilépni a megszokott hétköznapjaidból.

Mert mi a legrosszabb ami történhet?

A csalódás? Félsz hogy rossz lesz a hangulatod utána?

Próbáld meg úgy felfogni, ez is egy hasznos tapasztalat, tanulok belőle és a javamra fordítom. Nem kesergek sokáig, mert nem tart ez a hangulat örökké. Holnap jobb lesz, ha én is akarom.

Jelöld be azt a fiút, nincs veszteni valód.

Szurkolok Neked.

nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Haha, köszi. Úgy éreztem, hogy ez a szó írja le leginkább az elkeseredettségemet. Az önbizalmammal óriási problémák vannak és a kezdeményezéssel is ebből kifolyólag. Hajlamos vagyok olyan helyzetekben is magamat okolni, ahol kívülállóként lehet én magam is azt mondanám, hogy nem tehetek róla. Ha ez a fiú visszautasítana vagy nem jelölne vissza az számomra egy elmondhatatlan csalódás lenne és félek, hogy méginkább aláásná az amúgy is egekben lévő önbizalmam és önértékelésem. Ráadásul a jelölésnél maradva, az egyik barátnőm szerint jelöljem be és akkor kiderül, hogy mi lesz, ha nem sikerül, akkor legalább el tudom engedni. De ha visszajelöl, akkor onnantól én ráírni se merek. A többi barátnőm szerint pedig nagyon ciki a facebook-on ismerkedni, mert nem arra van, meg hivatalosan nem is tudom a nevét, tehát abban a jelölésben már benne lenne, hogy valahonnan kikutattam. Nehéz az élet.
nov. 12. 18:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a fenét, csak mindent túlgondolsz.
nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani, hogy nem lenne nehéz, ha nem gondolnám túl. De túlgondolom, úgyhogy az állítás valid. Egyébként tökéletes meglátás, nem tudom cáfolni. Te mit csinálnál?
nov. 12. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!