Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket nem idegesit fel...

Titeket nem idegesit fel orbitalisan ha valaki allandoan elkesik? (Nem 5 perceket)

Figyelt kérdés

A hugom ilyen. Nincs olyan alkalom, hogy idoben megerkezzen, 15-20-30perceket is kepes kesni es van, hogy az esoben varok ra. Az egyetemrol is allandoan elkesett, mindenhonnan ahova nem gyalogolni kell, egyszeruen ha mar villamosra vagy buszra kell szallnia akkor ezer szazalek, hogy elkesik.


Szerintetek ez nem hatalmas bunkosag? Nem ertem azokat az embereket akik allando jelleggel elkesnek. Ennyire nehezetekre esne idoben erkezni?



2018. szept. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
75%

Ismertem ilyen nőt is és férfit is.


A nőtől a hajam téptem, mert én az a tipus vagyok aki előbb érkezik 10 percel, mint később 1-el, a nőci meg órákat volt képes késni, soha sehova (ezt vedd szó szerint) nem volt képes odaérni egyetlen időpontra sem.

2018. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nálad pattog a labda, mert te vagy aki vár rá annak ellenére, hogy nem akar és csak ideges lesz.:)

Én nem vállalnám ezt, nem várnék annyit senkire, hogy ideges legyek.

2018. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Csak, hogy ertsetek multkor nyaralni mentunk amikor is a gepet lekeste... megmondtam neki, hogy erjen ki a repterre 1,5oraval elobb de szerinte 30 perc is biven eleg volt. Hat pont nem. O itthon maradt mi mentunk nyaralni.
2018. szept. 7. 13:22
 4/54 anonim ***** válasza:
96%
Lehet majd tanul belőle. Én biztosan nem idegeskednék miatta. Arcába nyomnám a sok szuper képet a remek nyaralásról, amíg ő otthon ücsörgött és lehet, hogy végre változtat magán.
2018. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
86%
Én ha pl 16:00-ra megbeszélek egy találkozót, akkor ha nem ér oda, akkor 16:01 00 másodperckor elhúzok. Párszor elkésik, aztán majd tanul belőle...
2018. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

3-ra. Na, ez nagyon durva, ilyen rokonom nincs. Mondjuk, ha ismerem, akkor eszembe sem jut még egy közös mozizást sem szervezni vele, nemhogy repülőgépes nyaralást!

Olyan rokonom van, aki régen a családi ebédekről rendszeresen elkésett. Anyukám problémázgatott, hogy elhűl a húsleves, elhűl a rántott hús, most mit csináljunk. Én ezt álproblémának éreztem. Az én (férfi)logikám szerint, ha ő késik, az az ő problémája. Mi jóízűen nekiállhatunk az ünnepi ebédnek. Ő majd bekapcsolódik, ha megérkezik. Mondjuk idővel azért alakult ő is, szerintem a férje is hatással volt rá, így most már nem olyan késős (legalábbis, amikor velünk találkozik).

2018. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
30%

6: Szerintem is álprobléma.

3: Ilyenkor gondold végig, nem Te voltál-e, aki inkább akarta, hogy veletek menjen nyaralni...

2018. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
84%

De, nagyon idegesít. A passzív agresszió egyik formája is lehet, de simán lehet csak ennyire szétszórt.


Akit ismertem, azzal ilyeneket kezdtem csinálni, hogy minimum jó fél órával előbbre mondtam neki a találkát. Már olyan csodák is bekövetkeztek, hogy ő ért oda előbb, és meg volt illetődve, hogy 5 (!) percet várnia kellett rám, ahhoz képest, hogy én rá 30-45 perceket is vártam. Plusz sokszor otthagytam, főleg, mikor olyan dologról volt szó, hogy függött is tőle valami, mint nálatok.


Múltkor IC-vel mentünk volna valahova. 5 perccel előtte hív, hogy nem fog odaérni, a következő vonattal kell menni. Mondom digitális a jegy, átküldöm, vesz hozzá helyjegyet a következőre, de én ezzel most elmegyek, mert nem fogok az ő hibája miatt költeni. Persze nem az ő hibája volt szerinte, mert pont késett a busz (ezredjére és 100%-ban...) és a mobilja pont csutkára le van merülve stb.


Ha az ilyenekből nem tanulnak, akkor semmiből.

2018. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
82%
Az élet megtortenik. Van késés...néha belefer,viszont az,hogy valaki ne tudja magát annyira osszeszedni,hogy ne késsen el mindenhonnan,az már probléma.
2018. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
85%
Rettentően utálom én is az állandóan késő embereket. És ami még nagyon bosszant: általában ha van valami találkozó mindig azok nem késnek el, akik vidékről jönnek, a helyiek meg igen. Ezt se tudom, miért van.
2018. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!