Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apánk csinált egy orbitálisan...

Apánk csinált egy orbitálisan nagy h. lyeséget, és a város jó nagy része megutálta, de nem csak őt hanem minket is végig szidnak. Tesóm, anyum és én nem voltunk benn a h. lyeségében, de nagyon nem értik meg. Mit tegyek/ünk?

Figyelt kérdés

Szerencsére van olyan aki minket apánk hülyesége miatt nem ítél el (persze apámat el), de kevesen vannak. Nem írnám le ide mit tett, mert benn volt a tv-ben is, hátha felismerne valaki. Ha sétálok az utcán megjegyzéseket tesznek, sugdolóznak-ami eleinte nem is zavart, de már minket is veszélyeztetnek. Apámat én is elítélem, a hülyeségét ország-világ láthatta, és tudhatja, hogy amit tett azzal a munkáját is elveszítheti.

Én és a bátyám 17 évesek vagyunk.


2018. jan. 6. 19:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Írd meg privátban, ha nem szeretnéd ide kiírni. Az emberek többségével ellentétben én lesz@rom mások hülyeségeit, kivéve ha állatkínzó, gyilkos vagy erőszaktevő. Ezen kívül nem hiszem, hogy tudott olyant tenni amiért megérdemelné, hogy így "megkövezzék" az egész családjával együtt. Ne foglalkozzatok az emberekkel, ti egy család vagytok. Nem tudnék olyan hozzátartozómat mondani, magamat is beleértve akiről már nem ment valamilyen pletyka, vagy ne tett volna olyat amiért "szájára veszi a falu". De szeretjük egymást, és nem érdekel a többi, begyöpösödött lényegtelen ember. Ha pedig valóban olyan dolgot tett Édesapád, gondoljátok meg a költözést. Remélem tudtam segíteni.
2018. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyetek. Idővel majd elfelejtődik.
2018. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Passz. Ennyiből nem tudom. Nem tvzek. Ok, elitėled, de akkor is az apád. Ha nem gyilkolt rabolt stb, azėrt támogasd. Szar neki ha a család is ellene van. Ami megtörtėnt már úgy sem lehet meg nem törtėntė tenni.
2018. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Megfújta a trabit a körforgalomból? Vagy a kisjézust a betlehemből?
2018. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Ne törődj velük. Az emberek itthon mindenkit utálnak. Én pl járművezető vagyok, minket divat utálni, pedig nem csináltam soha semmit rosszat.
2018. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb le fog ülni a por. Voltam hasonló helyzetben, és iszonyú nehéz időszak volt. Alig mozdultam ki a házból, de aztán muszáj volt tovább lépni.

Ha tudod, hogy nem csináltál semmit, akkor fel a fejjel és ne folglakozz másokkal. Ha valaki a szemedbe mond valamit, akkor közöld vele, hogy ezt ne veled tárgyalja meg, mert neked ehhez az esethez közöd nincs. A suttogókkal pedig ne foglalkozz. Majd ráunnak.

2018. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyit azért leirhatnál, hogy mi volt az? Egy szóban. Lopás? Gyilkosság? Csalás? Sajnos számos ilyen hir kering a médiákban nap mint nap, ennyi infó alapján nem fog senki rádismerni. A másik..akor talán jobb rálátásunk lenne a szitura, hogy mennyire gáz vagy sem.
2018. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánul meg, hogy titeket is veszélyeztetnek?

Suttogás, nem köszönés, stb olyan, hogy át lehet rajta lépni.

Amikor már ablak bedobás, autó rongálás, ilyesmi komolyabbak történnek, akkor a megoldás a máshova költözés.

Az emberek igen könnyen felhergelhetőek és a saját gondjaik miatti feszültséget könnyen olyan emberen vezetik le, akik valamiért sebezhetőek.

2018. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló a 3-ból eltalálta az egyiket. Tudom nehéz így bármit is mondani, de nem akarom részletezni, de le kellett írnom. Más suliba járunk, mint ahol lakunk, de már ott is hallani a hírét :(
2018. jan. 6. 19:52
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Állatkínzó?
2018. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!