Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tré kissé hogy szakemberek...

Nem tré kissé hogy szakemberek nem képzik magukat tovább a szakmájukban?

Figyelt kérdés
Én "gyúrós" vagyok (utálom ezt a szót), a lényeg hogy nem csak sporttársaktól de edzőktől is hallhat az ember marhaságokat. Valamelyik még mindig elhiszi hogy zsírból izom lehet, a bcaa meg a szuperszettek csodáiról beszélnek (nyugaton már teljesen megcáfolták ezt az álláspontot a tanulmányok.). Ebben az a szomorú hogy egyszerű emberek készpénznek veszik mert az edző mondja. Vagy mikor egy pszichológus azt mondja ne szedj cbd olajt mert függő leszel (nincs benne thc ami ugye a függőséget okozó anyag.) Vagy elmondja neked hogy nézd meg az alkonyatot hogy tanulj az emberi kapcsolatokról. Nem gáz ez kissé?
nov. 13. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként kelet magyarországon majdnem jégre tettek mikor a szívemmel volt para, budapesten centrumban 2 hét alatt talpra állítottak és 1 év után relative normális életet éltem.
nov. 13. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Te sem tudod normálisan kifejezni magad magyarul.

Sajnos mindenkinek van valamilyen problémája.

nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggel 4 óta fent vagyok és most az éjszakai műszakomat végzem, persze hogy félre írok néha.
nov. 13. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Egyrészről sokan lehetnek fogalmatlanok akik sivár fantáziájuk korlátai közt ennyire képesek.

Másrészt mivel ha csökevényes a képzelőerő ebből adódhat, hogy a beleérző képessége is ilyen formán fejletlen.

Nem lehet ítélkezni csak feltételezések részemről is.

nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Azért megnézhetnéd. 14 hibát számoltam össze, nem mind elírás.

Ha pont ez a bajod, hogy az emberek hanyagok és lusták, akkor te ne legyél az.

Vagy várj a kérdéssel, míg jobb formában leszel :-)

nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy nincs egyértelmű irány, lehet, hogy továbbképzik magukat, csak éppen egy olyan vonalon, ahol most is pl a bcaa csodáiról vannak tanulmányok. Nem nyugaton cáfolták meg, hanem egyes tanulmányok megcáfolták (bárhol) más tanulmányok meg nem cáfolták meg. Az orvostudomány ugyanez, egymásnak ellentmondó tanulmányok is vannak.
nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok szakmában nem igazán kap cserébe semmit. Párom egy hónapja kapta meg a mesterlevelét, pontosan 0 forint fizuemeléssel járt, a jövőben majd kap plusz feladatokat, ennyi.

Nem nagy motiváció.

nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!