Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Objektumőrzésben és Telephelyő...

Objektumőrzésben és Telephelyőrzésben jártasak munkatársak Budapesten dolgoznak a vagyonőri szakmájuk területén milyen eredményeket kapnak mik a tapasztalatok megéri dolgozni benne meglátásotok?

Figyelt kérdés
Budapesten voltam már Bolti áruház Őrzésekbe Spár/interspár illetve az Aldi Áruház Savoya Parkba de ha lehetséges váltanék kizárólag Hétvégente szeretnék dolgozni mert van már egy meglévő főállásom minden hétköznap részmunkaidőbe nappal úgy ezért Objektumőrzésbe és Telephelyőrzésben Hétvégente Szombat és Vasárnapi időszakba 4 és 6 órába Nappalos műszakba vagyonőri állást keresnék ha van ilyen aki tud válaszoljon a kérdésemre.

#biztonsági őr #Személy és Vagyonvédlem #Vagyonőrimunka #Telephelyőrzés #Objektumőrzés
2022. okt. 2. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek csókos melók, nehéz bekerülni.
2022. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress meg direktben biztonsági cégeket.
2022. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4, 6 órában tuti nincs ilyen munka. A legkevesebb is 8 óra amiről tudok
2022. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csókos. Őriztem gyárat, most meg telephelyet. Telephelyet többet is. A telephelyeket mindig autóból őriztem.

A fix objektum viszont sokkal nehezebb meló. Ott kb ezer dolgod lesz. Telephelyen nem nagyon, kb semmi.

Mindenhova 24 órás munkaerő kell, ilyen helyen nem nagyon van 6-8 óra. A legkevesebb amiről eddig hallottam az a 12 óra volt, de az négy műszakban. Haverom 16 óràzott. Két nap 16 óra, egy nap otthon. Én most 24/24-ezek.

2022. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!