Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszat álmodtam és nem merek...

Rosszat álmodtam és nem merek visszaaludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most riadtam fel reszketve. Még a telefonért is remegve nyúltam le a földre mert nem voltam biztos benne, hogy ébren vagyok és nem álmodom.


Röviden annyit álmodtam, hogy jöttek nagy magas óriások akik lenyomtak engem a földre és megjelölték a hátamat mint kivégzendő személy.

Nem sokkal később egy szobába kerültem ahol falhoz kellett állni sorba, mások is voltak ott akik meg voltak jelölve és jöttek ilyen fekete öltönyösök akik a sor elejétől kezdve mindenkibe belenyomtak valamilyen injekciót. Én alapból nagyon rettegek minden éles tárgytól, késtől, tűtől főleg így nekem ez maga a rémálom volt. Megpróbáltam elbújni ott oldalt egy kis zugba amely sikerült is de a végén észrevettek. Én elkezdtem futni és kiabáltam, hogy nem szúrtok meg. Végül nem szúrtak meg mert a főnökük azt mondta, hogy nincs erre idő de azt mondták nem felejtenek el és visszajönnek értem. Ekkor felkeltem és most félek visszaaludni mert sokszor volt már, hogy folytatódott az álom és emiatt rettegek. Nem akarom, hogy visszajöjjenek értem.


Mi tévő legyek?



nov. 18. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne nézz annyi idióta amerikai moslék filmet.
nov. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Én is rosszat álmodtam, de mostanában nálam ez már rendszeres.
nov. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Egyáltalán nem nézek filmet.
nov. 18. 09:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Hálistennek nem jöttek vissza értem :))
nov. 18. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy nem, mert még nem volt rá idejük. Ma éjjel fognak jönni.
nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Csak nem 😨😰
nov. 18. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézus segithet. Na de ha nem akarod nem fog ne aggódj, amúgy tényleg hivd segítségül nevét.

Lehet lepontozni, attól meg letezik a sátán es Isten is stbstb.

Akar félelemből is de en keresnek megoldast erre. De mint irtam Jezud Krisztus az egyetlen megoldás. Nem muszálj apeláld , max ha nagyon akarod akkor szóltam hogy van remény.

Ha akrod ha kell. Ha nem nekem mindegy

nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!