Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki téged nem érdekel,...

Ha valaki téged nem érdekel, akkor miért sertegeted? Mégis miért találkozol az adott illetőlvel?

Figyelt kérdés

Egy 45 éves férfiról van szó!Van h elkonyvelt minden utolsó buta lábának mert nincs doktori ellentétben vele és még allas nélkül sérteget!!!

Ezt az első találkozási szépen meg is csinálta!!!!

De

Miután én el indultam haza jött mögöttem hallottam ,hogy még alt és végig nézett rajtam pláne a fenekem és közölte milyen csinos vagyok ... tudom ;) (erre nem mondott semmit!!!)

Viszont addig nem hagyott békén amíg nem hozatott haza ,már meg ilyedtem azért mondtam igent ,de nem akart el indulni ...csak beszélt de akkor már nem sértegetni normális volt.de halaistennek ma már nem ír!

Bocsánat ha kicsit kusza de nem térek magamhoz .

Nekem gyanús csak ,hogy van itt a.pasival nem kis gond ? N33


nov. 19. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést el írt pár szót amit csak most látok!
nov. 19. 16:21
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Te mégis miért találkoztál ezzel a pasival? Miért nem tiltottad le azonnal, mit foglalkozol vele, miért írsz ki róla kérdést? Milyen választ vársz tőlünk? Szerencse, hogy nem lett belőle nagyobb baj!!
nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

"Viszont addig nem hagyott békén amíg nem hozatott haza ,már meg ilyedtem azért mondtam igent ,de nem akart el indulni ...csak beszélt de akkor már nem sértegetni normális volt.de halaistennek ma már nem ír!"

TE BESZÁLLTÁL AZ AUTÓJÁBA?!?!?! NORMÁLIS VAGY?!?!

nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd újra,nem lehet értenu mikor sértegetett.Először ment utánad és bókolt?Aztán utána kezdett rá?Vagy mi van?!?!?!?
nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!