Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Youtube-on az idiota magyar...

Youtube-on az idiota magyar emberrel(tudom van egy pár) találkozott más is?

Figyelt kérdés
eléggé idegesít h egy bizonyos zoltán pár magyar videós al minden lány felhasználót zaklat. h milyen kocsit akar nak meg stb. en ezért változtattam meg a nevem anonim re. nagyon felidegesített. többször jelentettem mar. mást is idegesít?

2023. szept. 30. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Autista lehet vagy valamilyen mentális beteg. Nem rossz szándékkal csinálja, valószínűleg fel sem fogja hogy mi a probléma vele. Ő csak kommunikálni próbál az emberekkel, amúgy ártalmatlan. Azok az emberek akik szándékosan trollkodnak vagy zaklatnak másokat, tudatában vannak a tetteikkel, és hogy milyen célból viselkednek így másokkal. Ez a szerencsétlen nem ilyen. Ettől függetlenül lehet zavaró amit csinál, akkor le kell tiltani.
2023. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ertem, koszönöm a kulturált választ.
2023. szept. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!