Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az nem bazi...

Szerintetek az nem bazi ijesztő ha valakivel megbeszélsz egy találkozót és ő 7 órán keresztül dekkol a házad előtt előtte?

Figyelt kérdés

Megbeszéltem egy fiúval egy találkozót de nem igazán érzem jól magam ezért lemondtam.

Erre közli,hogy itt van a házam előtt..feljönne.

Mondom nem. Megkérdeztem mióta ül itt az autóban és erre azt mondta,hogy dél óta mert délben dolga volt itt a városban és nem lett volna értelme hazamennie.

Most meg egyfolytában csenget a kaputelefonon holott leírtam már neki,hogy ma nem.

A címemet soha nem mondtam meg neki de egyszer posztoltam valahova azt hiszem instára egy képet és a részletekből kitalálta melyik épület.

Mit csináljak?


2023. júl. 18. 16:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ne legyél hülye és figyelj a privát adataidra. Amúgy hívd a rendőrseget, kijönnek, összefossa magát majd elmegy. De ezek után ne találkozz vele, meg semmi. Mert már most nem tiszteli a határaid. Később méginkabb le fogja szarni a véleményed.
2023. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akar elmenni hívd a zsarukat
2023. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mindketten gázak vagytok. Bár ő jobban. De van megoldás.


Írj privátban, részleteken múlik sok minden... segítek mit hogy mondjál és stb

2023. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még a rendőrseget nem durva ilyen esetben hívnii. Emiatt ne felj. Mert ez konkretan zaklatás. És semmiképp ne nyiss ajtót neki, nagyon para fószer.
2023. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Most itt áll lent és írogat,hogy legalább menjek ki beszélni vele.

Meg,hogy ismeri a munkahelyemet meg a munkatársaimat…

2023. júl. 18. 16:31
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Lemész, határozottan elküldöd, rendőrséget kilátásba helyezve, ha nem megy el, kihívod őket. Egyszerű. Szedd szét a mentális tökeit hercegnő
2023. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
HIVD A RENDŐRSÉGET! Amint egy ottlakó kinyitja a lépcsőház ajtaját felkéredzkedik és ott már nem lesz választásod.
2023. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

én vagyok a 3-as


szerintem nem beszarni kell, meg nem hazudozni mindenfélét, hogy mi van, meg mi nincs


kaputelefont nem felvenni és nem megmondani neki a frankót, az gáz, lehet, hogy elég erős kétségek közé is tetted


emellett lehet, hogy valóban valamiért addig nincs mit csinálnia és reménykedik és lehet te is táplálod ezt is, ha már nem veszed fel a kaputelefont megmondani neki a nemet és megfelelően


máskor jobban körül kellene járnod, hogy kivel beszélsz meg találkozót és több emberismerettel ez meglehet (ez nem áldozathibáztatás.... hanem tény, amivel el lehet jobban kerülni az ilyeneket... )


emellett nem a némaság a kulcs, hanem hogy hogyan és miképpen adhatod értésére a témát


mert ha azt mondogatod, hogy most ágyból épp még most nehezen tudsz kikelni és nem tudod később hogy, de most pihenned kell... és alukálsz és azért nem válaszolsz-válaszoltál, akkor mondjuk ő ebből nem azt érti, ami a helyzet és sok másból sem

2023. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

amiket meg azóta írtál, hát az error, amiket ír...


azzal is szembesíteni kéne... nem tudom mennyire tetted ezt meg....


mert ez már tényleg qrva gáz, amiket ő művel...


én vagyok a 3-as és a 8-as

2023. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

3,8, ez


írjál privátban

2023. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!