Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy hosszú...

Volt már olyan, hogy hosszú ideig hűséges vásárlók voltatok egy adott helyen, de történt egy olyan esemény, ami miatt többet nem mentek már oda?

Figyelt kérdés
Pl. átvertek vagy bunkók voltak veletek
nov. 21. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Ha kisbolt, akkor nem megyek oda többet. Teszkó, lidli nem érdekel, lassan már kassza sincs, nemhogy pénztáros, aki bunkó legyen.
nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen viszonylag gyakran megtörténik. (Nem biztos, hogy az eladók hibásak, előfordult már, hogy a vásárló volt kissé figyelmetlen.)


Augusztus 17. óta nem megyek egy helyre. Át is vertek, és nem is kezelték fogyasztói reklamációként a dolgot.


Az is előfordul, hogy apró kellemetlenségek miatt szemet hunyok, de továbbra is zavar pl. hogy egy árunál miért nincs kiírva, hogy mennyibe kerül, stb. (Pékségről van szó.)

nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen, bár mostanában nem mentem olyan gyakran, mert van a környéken egy másik ugyanolyan bolt, csak ott néha elfogy a pékáru.

De egyszer zárás előtt 5 perccel ugrottam be egy dologért, és végig ott sóhajtoztak meg flegmàk voltak, mert ők már felmostak... ezt sosem értettem, ha zavarja őket, hogy azon a részen gyorsan újra kell húzni a felmosót, akkor kezdjék zárás után.

Pár nappal később a pénztáros azt vette személyes sértésnek, hogy be mertem állni a pénztárhoz, és abba kellett hagyni a trécselést a kolléganővel...

nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nálam az eladó verte ki a biztosítékot. Szólt, hogy a férjem hogy viselkedett vele előző nap. Bár férjem szerint meg az eladó volt bunkó, mert állt a sor és azt szolgálták ki először, aki felíratta az árut előre. Én ott se voltam, azt se tudtam, miről van szó, az eladó meg másnap nekem esett a boltban, hogy a férjem... én meg ott álltam, hogy csak vásárolni mentem be. Azóta se.
nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Piacon az egyik zöldségárushoz nem megyek már többet, mert bunkó volt. Csak húszezres volt nálam, nem volt még kisebb pénzem reggel, azzal akartam fizetni a piacon a zöldségekért. Minden előzmény nélkül rám nézett ilyen nagyon gúnyos, gyanakvó tekintettel végig mért ötször, elvette tőlem a húszast, elkezdte nézegetni, majd flegma pofával azt mondja nekem ilyen nagyon lekezelő, megalázó, gúnyos hangnemben: "Remélem, nem akarsz átbaxni, b.szdmeg!". (Mármint arra gondolt, hogy hamis húszezressel akarok fizetni nála korán reggel.) Én nem tudom, ezt honnan vette, életemben nem fizettem hamis pénzzel, szerencsére, meg nincs is bűnöző kinézetem szerintem. Nem is voltunk sohasem tegeződő viszonyban egymással. Meg miért akarnék bárkit átverni??? Ha azt mondja, hogy "figyelj, nincs kisebb pénzed? Még korán reggel van és nem tudok visszaadni", akkor azt mondom, hogy jó, oké, megyek váltok valahol és visszajövök kisebb pénzzel. Vagy ha megvizsgálja a pénzt egy UV lámpával, akkor oké. De hogy ilyen goromba, flegma módon beszóljon és meggyanúsítson, az nekem ott nagyon sz.rul esett. Na azóta kerülöm azt a faszit, a közelébe se megyek a zöldséges üzletének.
nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!