Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha időutazó lennél, hogyan...

Időutazó04 kérdése:

Ha időutazó lennél, hogyan tudnád ezt elhitetni az emberekkel anélkül, hogy hülyének néznének?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel, tényleg megvalósulna az időutazás, és visszamennél a múltba, elég sok problémába lehetne ütközni. Túl azon, hogy ha nincs nálad korabeli pénz, akkor vásárolni sem tudnál semmit, de például hogyan igazolnád magad? Mit szólnának a hatóságok, ha egy jövőbeli személyit bemutatsz? Azonnali bíróság okirathamisításért. De még ha ilyesmikbe nem is futsz bele, vajon lenne ép ember, aki elhinné, hogy tényleg a jövőből jöttél?
nov. 24. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg nen hinnék el, de a cél az lenne, hogy ne is tudjanak róla. Ha lehetne időutazni akkor léteznie kellene a párhuzamos univerzumoknak is, mivel bármin változtatsz, te abba a jővőbe már nem térhetsz vissza, amit ott hagytál. Pont ezért van rengeteg ilyen paradoxon.


(Spoiler: lehet időutazni, de csak előre, bár fizikailag most még nem tudjuk megvalósítani.)

nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám,30évig a dzsungelben laktam,miután elraboltak.
nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Sehogy, nem akarnám hogy tudjon róla bárki is.


"Spoiler: lehet időutazni, de csak előre, bár fizikailag most még nem tudjuk megvalósítani."


xD Következő mi lesz? Lapos a Föld.

nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Mit szólnának a hatóságok, ha egy jövőbeli személyit bemutatsz? Azonnali bíróság okirathamisításért."


Szerinted papíralapú személyazonossági rendszer lesz még a jövőben is, mikor épp most építik ki a digitalizált rendszert? 😄

Amúgy nagyon egyszerű, tegyük fel, 2050-ből jövök. Addigra már az "új ember" lesz, szóval látni fogják rajtam. (Global Future 2045 kongresszusokat ajánlom, ha nem érted, miről dumálok.)

nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem áll
nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
3-as, keress rá, hogy "időutazás, Einstein".
nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én nem akarnám, hogy tudják. Csak nézelődnék.
nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "Kate és Leopold" c. film jó példa erre.
nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha minden áron tudatni akarnám a világgal (egyébként nem értem miért), akkor: az elkövetkező napokból mondanék híreket: lottószámok, meccsek eredményei, katasztrófák (holnap kitör a Vezúv, holnapután összedől egy felhőkarcoló Sanghajban). Ez meggyőző. Az, hogy 2763-ban elfoglaljuk az Androméda-galaxisban lévő Calusus bolygót a Morosing Birodalomtól, sajnos nem győzne meg senkit.
nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!