Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erről a képről mit gondoljak?...

Erről a képről mit gondoljak? Tényleg időutazó?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 11:35
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. márc. 3. 11:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy időutazós, szimplán photoshopos... (mert még azt se lehetne mondani hogy valaki beállt egy korhű film forgatásán vicceskedni a tömegbe, mert mind méret aányilag mind térben elüt a körülötte álloktól)
2014. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

De nem ő az időutazó, hanem a többiek!

Na, ezt hogy dolgozod fel?

2014. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Itt meg a zászló volt az időutazó:

[link]

2014. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy elcseszett Photoshop. Túl nagy lett a feje :)
2014. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Négyes, az egy amerikai filmből van :)
2014. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem is azzal van a probléma hogy az-e vagy sem, mert minden hamis fotóra ráfogják azt hogy "ugyan, csak photoshop". Filmeknél is ugyanez a helyzet hogy "óóó, ez csak egy film, nem valós". Én egy ideje tanulmányozok pár utólag látott filmet, és megdöbbenek néha, hogy mennyire a valóságból merítődtek és nem kamuak!!!

Viszont a másik dilemma: sok igaznak látszó dolog hamis és aminek azt hisszük hogy hamis, az az igazi !

Filmek ahol ezt észre lehet venni : Avatar, Az ördög ügyvédje, Gyűrűk ura (!!!!)-ebben még a pindar jelképe is benne van és én itt estem le a széákből szó szerint...

Tanulmányozáshoz kell egy kis ismeret. Én már bő éve tanulmányozok dolgokat, több kevesebb sikerrel.

Nézd meg a videót amúgy :

http://www.youtube.com/watch?v=E3DF7yayBZM

-pl erről a videóból el tudom neked azt mondani hogy igaz állításai vannak, egy reklám filmben semmi sincs véltelenül, ahogy az egész médiában sem!-


Tehát a kérdésedre válaszolva, szerintem EZ nem photoshop már.

2014. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már időutazóról beszéltek, akkor Da Vinci-re gondoljatok. Abban a században, ahol élt, olyan találmányok terveit vetette papírra, és rengeteg meg is valósított, amik elképesztőek voltak. Például mosogatógépet is tervezett.
2014. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, Jules Verne pedig űrhajót. :)

[link]

2014. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shai-Hulud ***** válasza:

"Négyes, az egy amerikai filmből van :)"


Basszus, én meg azt hittem, hogy eredeti középkori felvételek. :(

2014. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!