Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az számít valamit...

Szerintetek az számít valamit hogy középszinten leérettségiztem tanulás nélkül mindenből elsőre úgy hogy az iskolában szorongtam a tanárok és diákok piszkálódása miatt is?

Figyelt kérdés
Mindenből leérettségiztem és mivel technikum volt egy olyan szakmai érettségim is van ami nem is érdekel. Van 2-es és van 4-es érettségim is.
nov. 25. 19:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam a tanulmányaimról beszélni, hiába nincs mit takargatni. A korábbi igazgatóval barátságos viszonyt ápolunk, de megbeszéltük azt, hogy még egyszer nyilatkozik rólam valaki, akkor a múltban keresem a kiindulási helyet, ami az intézményben foglal helyet, emellett ellenőrzést is indítványozok. Aztán megértette, amit közöltem felé.
nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Az érettségit többnyire mindenki megcsinálja. Még az olyan hülyék is akik érettségi előtt 2 héttel jönnek rá, hogy létezik Access nevű program az informatikai érettségin.


Egy félév az egyetemen sokkal kimerítőbb szerintem, mint az érettségi.


Jól megírni, értsd.. ilyen 80% fölé, szerintem már egy jó teljesítmény mert sok a feladat és nehéz belőle célirányosan készülni, meg mégis csak az első nagy ilyen vizsgád, de kettesre megírni meg ilyen közepesre szerintem a semmi kategória.

nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Bill Gatest meg úgy vették fel a Harvard jogra (ahova a TOP 0,0001% kerül be), hogy utálta a jogot, mint a sz.rt.


Na most akkor ki a nagyobb zseni? Te vagy ő?

nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem az a kérdés hogy zseni vagyok vagy nem xd

csak szerintem számít egyébként, folyamatosan azt kaptam hogy hülye vagyok meg minden, meg hogy erre tanulni kell...

aztán meglepődtem hogy semmi nagy tudás nem kell egy közepes érettségihez

be se jártam szinte... több mint 200 óra hiányzásom volt, órákon nem figyeltem... de szinte mindent meglehetett írni iqból


és az osztályból megbuktak 3an is xd

nov. 25. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számít valamit? Kinek, minek, milyen kontextusban?
nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. 18 éves koromig bukdácsoltam az iskolában. Egyedül én mentem szakmunkás iskolába általánosból, mindenki más gimnáziumba. Ez majdnem harminc éve volt. Most készül a második diplomám, két szakmai középfokú nyelvvizsgám lett mostanra. Hosszabb távon nagy jelentősége nem lesz, hogy hányasra érettségiztél. Bármi lehet még. Az érettségi nem túl nehéz, de aki valóban hülye az nem biztos, hogy megcsinálja.
nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tesómat állandóan piszkálták a tanárai, hogy lusta, buta, sose lesz belőle semmi, végig 2-3 jegyei voltak gimnáziumban, mert kb minden jobban érdekelte, mint az iskola. Nem zseni, de értelmes, minden ráragadt úgy, hogy bent ült az órákon, csak a feleléseket meg a dolgozatokat elszüttyögte. Az érettségi előtt se nagyon láttam tanulni, aztán mégis 4-5 lett neki minden.🤷
nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. a semmi kategória.

Nyilván egy kamasznak lelkileg valami. De a jövőre nézve semmi, ennél alacsonyabb elvárásokat soha sehol nem fognak támasztani feléd. 2-es érettségi kb. már akkor megvan, ha időben megjelensz a vizsgán.

nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!