Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már leérettségizettek, hogy...

Már leérettségizettek, hogy tanultatok (hatékonyan) egy hónappal az érettségi előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Február óta szorgosan készülök de nem tűnik úgy, mintha mindenből felkészült lennék.

Nektek is volt ehhez hasonló érzésetek?

Milyen technikákkal tanultatok a véghajrában? :)

19/L



2022. márc. 22. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahol voltak témakörök, ott azokat gyűrtem, ahol nem, mert emelteztem, ott meg az egész könyvet, mind a 4-et. Aztán oldogattam a korábbi érettségi felafatsorokat. Abban az egy hónapban erről szólt az életem. Nyilván nem vettem nagyon szigorúan, nem reggeltől estig tanultam, de ez volt a prioritás, erre nincs nagyon más recept, mint ebbe beletörődni és csinálni
2022. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Abban az évben korán lett meleg.

Kimentem a Sportuszodába a könyveimmel és a jegyzeteimmel, és a füves részen hason fekve tanultam.

Az uszoda háttér-zaja sokat segített a koncentrációhoz.

Ha otthon maradtam, lefeküdtem a szőnyegre, és valami zenekari komolyzene mellett csináltam ugyanezt.

Nekem bevált, a matekon kívül (amihez tökhülye vagyok) minden tárgyból remek jegyeim lettek.

Persze a matematikából is megkaptam a "kegyelem" hármast.

2022. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Magyarra nem kell tanulni

Törinek elég a fele az esszékhez

Matekot amúgy is imádtam, emelt szinten sem jelentett kihívást

A választott tárggyal szenvedtem sokat, de valójában csak nagyon sok jegyzetelés és gyakorlás volt. Amit leírok, azt már kb meg is tanultam.


Egyébként karanténban voltam, szóval nagyon semmi nem terelte el a figyelmemet.


Nyelveket csak rutinból tetten nyelvvizsga gyakorlásként

2022. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!