Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt aki találkozót màr gy.k...

Volt aki találkozót màr gy.k felhasználóval?

Figyelt kérdés

Mármint akik a való életben találkoztak?

Sztorit is irjatok,kérlek;)



nov. 26. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, volt ilyen.

Két lánnyal is találkoztam már. Az egyik a barátnőm lett, de ez régen volt, a másikkal pedig nem is volt tervben ilyesmi csak baráti találka.

nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik munkatársam, és anno két osztálytársam is gyakorizott.
nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy 21 éves lánnyal, itt lakott tőlem 3km-re.
nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül láttam meg a városomban, amikor hazaértem, küldött egy fotót, hogy itt járt. Azóta nem beszélünk.
nov. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy töris összetettebb kérdésem emelt történelem érettségihez, feltettem a gyk-n. Egy végzős bölcsész srác írt, megköszöntem a segítséget. Priviben jól elbeszèlgettünk, aztán egyszer találkoztunk, sétáltunk egy nagyot a budai várban, ennyi volt.
nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néhány hete egy hallgatótársam megkérdezte, hogy "Nahát, gyakorizol? Én is szoktam.". Elég gyakran találkozom vele.
nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen fősuli kezdete előtt nyáron itt ismerkedtem össze leendő csoporttárssal aztán azóta 10+ éve is végülis nagyjából jóban vagyunk.
nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Janaxyz2 válasza:
55%
Igen, és személyében ismertem meg azt, aki a hozzám leghasonlóbb :)
nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gimis osztálytársam gyakorizott még.

Emlékszem info. órákon mindig az itteni üzeneteire válaszolgatott, valahányszor kaptunk egy kis netezési időt, ha hamar végeztünk az órai anyaggal. Nem érdekelt, mit csinált, nem is voltam kíváncsi rá, csak mindig felnéztem, hogy mi történik, úgy püfölte mellettem a billentyűzetet :D A valóéletben alig lehetett vele beszélni, és elég meglepő volt, hogy neten olyan bőbeszédű volt.

nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Antal Icával. Amikor felépett!
nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!