Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most kapnátok egy váratlan...

Ha most kapnátok egy váratlan hírt, akkor mi lenne az, amitől úgymond "eldurranna az agyatok"?

Figyelt kérdés

Mondjuk:


- rádírna a párod, hogy vár vacsorára, de közben nincs is párod,

- kapnál egy névreszóló üzenetet, hogy megszületett az első gyereked, de közben még szűz vagy,

- értesít az sz.játék zrt, hogy nagynyereményt értél el, de közben nem is lottóztál,

- írna az ingatlanos, hogy eladta a házadat, de közben soha nem is hirdetted meg azt,

- kapnál egy díjhátralékról szóló felszólítást az inviteltől, miközben soha nem is voltál ügyfelük és még csak a szolgáltatási területükön sem élsz


Szóval milyen hír érne most váratlanul?


nov. 26. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőhöz hasonló történt már. Jött egy sms ezzel a szöveggel:


" Fél kilencre várlak vacsira,utána megint úgy dugunk mint a múltkor,hogy közben nyalom a talpad is.."


Akkor nem volt párom,sem senki hasonló az életemben.A szám is ismeretlen volt, ahonnan jött :)

nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Személyes sztori:


Nem fizettem a szemét díjat, mert vagy nem kaptam számlát vagy össze vissza jött egyszerre 10 darab és leszartam. Majd eljutott addig a sztori, hogy egy részét átadták a NAV-hoz díjtartozásba. Na itt akkor le lett velük a sztori beszélve, hogy mit hova kellene befizetni.. de az ügyfélszolgálatuk is egy szar elérhetetlen fos..


Szóval mondjuk meglett határozva, hogy 8 számlát kell fizetni a NAV-nak, és 5 számlát a Kukásoknak (NMHK). Fizettem is ahogy kérték időre, majd én 1-2 hónap alatt kifizettem az NMHK-nak azt az 5 számlát, a NAV-nál még nem lett minden rendezve, és jött a levél az NMHK-tól.. hogy megint követelnek ilyen 50.000 Ft... ilyen 2019-es számlákra hivatkozva.


Hát kicsit felbasztak vele, mert kiderült az, hogy azt követelték amit a NAV-nak már egyszer átadtak és oda már kifizettem... de azért került a NAV-hoz mert már nagyon régi tartozás volt és mondván ők azt már nem tudják biztosítani, hogy nekik fizessem, hanem a NAV-nak kell. aztán eltelt 4-5 hónap és eszükbe jutott, hogy mégis csak ki tudják számlázni azt amit előtte azt mondták nem, és ki is számlázták és gyakorlatilag duplán követelték immár a pénzt. (Mindezt azért mert annyira balfasz társaság hogy még számlázni sem tudnak rendesen és el sem lehet őket érni.)


De egyébként googlen és ilyen több száz értékelés alapján 1,2 csillagon állnak, szóval nem csak nekem volt velük gondom.


Ez a díjhátralékos dologhoz talán illik.

nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Váratlan hír maximum az lenne, hogy közeleg egy aszteroida, a földönkívüliek vagy épp Kínából elindult a zombi apokalipszis.

Ezektől valóban eldurranna az agyam, az ilyen kis hülyes*gektől nem. Anyumat egyszer például hajnali 2-kor felhívták, hogy "itt állok a kapuban, nyisd már ki". Majd 2 perc után anyum kinyomta, mikor a csávó erősködött, hogy ne szórakozzon már vele, hanem nyissa ki a kaput. De ettől sem durrant el az agyunk, ezek olyan dolgok amik megtörténhetnek, sőt viccesek utólag.

nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi.

A-Zs-ig van tervem az életre.

nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nemrégiben messengeren kaptam üzenetet, mely szerint egy pofátlanul gazdag török rokonom végrendelet és jogos örökös nélkül halt meg. Rendkívül ritka vezetéknevem van,ez alapján talált meg egy banki alkalmazott, aki meg tudná játszani, hogy megkapjam a vagyont, csak a felét tartaná meg.

Az agyam nem durrant el, öreg vagyok már az esti mesékhez, de tetszett az emberi mohóságra alapuló felvezetés.

nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 évesen kaptam meg az első nyomógombos telefonomat, senki nem tudta a számomat családtagokon kívül. Kaptam egy sms-t azzal a szöveggel hogy “Szia! Kell cigi apunak, Adri!” És tényleg volt egy Adri nevű osztálytársam akkor. 12 évesen azért elég váratlanul érintett úgy, hogy kb soha senkitől nem kaptam sms-t. Felnőtt fejjel már csak annyi lenne a reakcióm hogy elolvasnám és törölném :D
nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amiket leírtál kérdező az mind olyan szitu ami magától értetődően kamu, mit lepődne meg rajta bárki is? már a csaló e-maileknél megtanítják a többséggel hogy nincs ingyen pénz, nyeremény, örökség, ha tudod nem játszottál valamin, nem tartozol valahová stb. mit lehet ezeken komolyan venni? mielőtt még elbaszták a citromailt oda is betörtek olyan zsaroló e-mailek amiben elhitették hogy feltörték a géped és felvették a kamerádon kersztül ahogy maszturbálsz meg aaaanyi ökörség, tényleg csak az veszi be aki soha életében nem ült internet előtt. nem lepne meg semmi a felsorolásodból, mert tudom a tényeket
nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7: telefonszolgáltatós eset miért lenne kamu? az ingatlan eladásos miért lenne kamu? a szerencsejátékos miért lenne kamu?


1 eset: nyilván félre küldött üzenet. pl sms

2 eset: egy szűz férfi spermáját használták egy ismerős megtermékenyítéséhez VAGY egy szűz nő petesejtjét és egy... ültették be egy béranyába, aki megszült

4 eset: házat bárki fölül el lehet adni ma magyarországon, csak trükközni kel egy picit

5 eset: elfelejtette az illető, hogy régen átszerződött az invitelhez, aki valóban szolgáltatója volt, és a mostani cégösszevonások közepette minden régi ki nem egyenlítettnek hitt tartozást újra elővetek a volt szolgáltató rendszeréből és... blablabla

nov. 26. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiderülne, hogy valamilyen módon visszagravitáltam egy olyan idősíkba, ahol még az emberek nem alsóneműk voltak a másiknak és egyik napról a másikra dobták el őket minden további nélkül, hanem megbecsülték egymást és kitartottak egymás mellett.
nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!