Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha 2 kolléganőm...

Mit tegyek, ha 2 kolléganőm utál engem, és rólam pletykálnak a hátam mögött, meg néha hangosan beszólogatnak, és orbitális hangon elkezdenek röhögni rajtam, és már kezd nagyon eldurranni az agyam?

Figyelt kérdés
A 2 csaj közül(akik egyébként a főnök kedvencei) , az egyik az irányító, a másik meg a csicskája. Ezt úgy értem, hogyha a fővezér kisasszony nincs jelen, akkor a kis pincsi meghúzza magát és meg se mer szólalni. Azért utálnak amúgy, mert nekem jó barátnőm lett egy lány, akit ők utálnak. Nagyon ovis szint..
2023. máj. 11. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Beszêlj a főnökkel
2023. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább a két csajjal beszélnék. Bár úgyis tagadni fognak mindent és te fogod hülyén érezni magad, mintha ok nélkül gyanúsítottál volna meg valakit. A főnökök többsége nem érzi, hogy ilyen gyerekes konfliktusokat kellene helyre tennie. De egy próbát megér, ha nagyon zavar a dolog. Külön külön vedd elő a két ostobát és kérdezz rá, mi a gond, itt a lehetőség beszéljétek meg felnőtt módon.
2023. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Keress új munkahelyet, ne érjen váratlanul, amikor lapátra tesznek.
2023. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
lépj az ilyen helyről. Idő kérdése csak, hogy mikor fog rombadőlni. Ismerek ilyen céget, már felszámolás alatt van. Addig ment amig az az egy ember vitte az egészet szó nélkül-akivel ezt tették mint amit írtál. Abban a pillanatban hogy felállt indult a lejtmenet.
2023. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Beszélj valóban a két csajjal, hogy vegyenek vissza az arcukból, mert ennek semmi értelme sincs.

Ne adj nekik támadási felületet. De lehet azt is, hogy lezseren, felgmán szólsz be nekik.

2023. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!