Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a Debreceni Egyetem kutatása szerint 2050-re több cigány lesz, mint magyar, és több cigány is fog születni, mint magyar?

Figyelt kérdés
Ezt most nem provokációnak szánom, még mielőtt kitörlik a kérdésem, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan érint elméletben a tudat, hogy egy másik népcsoportból nagyobb arányban lesznek az országban?
nov. 27. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha a magyar ember ezt leszarja, és semmit nem tesz ellene, akkor meg is érdemli.
nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addigra össze fog omlani a gazdaság és már nem lesz ország.. ha nem zárkóznak fel jelentősen, nem lesz aki eltartsa a sok "dolgos" jószágot..
nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Ehhez kutatást kellett végezni?XD Annyira egyértelmű,hogy sokkal többen lesznek majd
nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A 12. Orbán kormány pont 2050-re esik, addigra a mostani szavazóbázis nyuggerei maradnak itt, akik nem voltak hajlandóak elmenni. Meg a 40-50 millió ázsiai vendégmunkás. Kínai gyarmatként valamelyik gyűjtőtábornak kinevezett városban az együttélés lesz a legkisebb problémád.
nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú!
nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
azt hogy le vannak maradva. Már most is többen vannak
nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem különösebben ráz meg ami ebben az országban történik, vagyis nem lep meg. Annyira nem törődnek a lakosság érdekeivel, hogy nem is érzem magam otthon. Addigra én már nem leszek itt. Én nem a csóróságra és a kizsákmányolásra szavaztam de úgy tűnik, sokan vannak akik szeretnek ebben fürdeni és akik szerint minden f.sza. Ők majd maradnak itt panaszkodni, én törekszem arra hogy önerőből alapítsak majd családot nem pedig 20féle hitellel kedvezménnyel meg időpontra szüléssel.
nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

A buta birka fidernyákok meg is érdemlik.


Üdv Ausztriából.

nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor már öregember leszek, de nagyon sajnálom a gyerekeimet. Vagy elmenekülnek innen, vagy C...országban fognak élni.
nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt jelenti a magyar nemzet, aminek azt a nemzeti kormány azt mondja, azért nem kár. Összességében persze tragédia, de eddig sem érdekelt senkit, ez után még kevésbé fog. Eldőltek ezek a kérdések, már nincs tétje.
nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!