Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okozza azt, hogy sokan...

Mi okozza azt, hogy sokan szeretnek itt megvádolni egy-egy kérdezőt, hogy ő írta ki az XY kérdést?

Figyelt kérdés

No pont az ihletett meg, hogy van egy téma. Sok kérdést írnak ki miatta. Sokszor hasonló hangvétellel. Olvasom rájuk a reakciókat. És egyszer csak kedvet kapok, pont ezek miatt, hogy kiteszek egy, a témába vágó kérdést. És erre vannak, akik belémállnak, mert "nem feltételezik, hanem biztosan TUDJÁK", hogy én kérdeztem ezt vagy azt korábban.

De nem csak én jártam így. Naponta látok ilyeneket, hogy:

"nem unod, hogy minden héten megkérdezed?"

"unalmasak már az ilyen kérdéseid"

STB STB STB


Kérdés annyi, hogyha nem látható a kérdező nickje, akkor gyakorlatilag ezek csak és kizárólag FELTÉTELEZÉSEK. Semmi sem bizonyítja, hogy adott esetben ez meg az meg amaz kérdés egy felhasználóé.


Miért van az, hogy egyesek mégis megkérdőjelezhetetlenül, ellentmondást nem tűrően biztosak benne?


nov. 30. 09:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Általában akkor mondják ha a kérdés tartalmilag teljesen megegyezik egy korábbival. A spamet meg nyilván nem szereti senki, szóval minek írod ki a kérdést ha van másik ugyan olyan?
nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jogos. De rám nem érvényes. Totál ugyanazt sosem írtam ki még. Témába vágó, témaválasztásazonos dolog elő elő fordul, de amit Te is mondasz, annak nem látnám értelmét én sem.
nov. 30. 09:39
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsivá tettél: mi volt az a téma, aminél beléd kötöttek?
nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Alacsony az aktivitás, nem írnak ki sok kérdést egy nap alatt. Amikor sokadjára látod újra és újra ugyanazt a témát (vagy szó szerint, vagy minimálisan újrafogalmazva), egy idő után fel fog tűnni az ismétlődés.
nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak,amiknél nagyon ordít, hogy ugyanaz írta ki. Pl az állatok kategóriában van valaki, aki a majmokra izgul, és rendszeresen ír ki értelmetlen kérdéseket róluk. Ebben a kategóriában pár hetente feltűnik egy "gáz ha 28 évesen kis kamasz fiúnak érzem magam???" kérdés is. De ha valaki leírt valami általános problémát, aztán 2 napra rá kiírta valaki ugyanazt a problémát ami bárkivel megtörténhet (pl beleszerettem a legjobb barátomba), ott elég idegesítő mikor Sherlockot játszanak az emberek, aztán nagyon okosnak érzik magukat. Pedig mint írtam, nem lehet párhuzamot vonni mert általános dologról van szó. Azt viszont valószínűleg csak azért csinálják, hogy okosnak érezék magukat.
nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Általában a stílus és a szóhasználat árulkodó.. aki szinte mindennap használja az oldal, könnyen felismeri az ismétlődő kérdéseket.
nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokan tényleg naponta teszik fel ugyanazt a kérdést, kicsit átfogalmazva, mert nem fogja fel, hogy pl egy vitában nincs igaza, és addig írogat kérdést, amíg azt nem kapja, amit hallani akar.

A többi véletlen. Más is lehet kíváncsi egy nagyon hasonló ügyben.

nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg rendszeresen téved ide sokszor egy csomó kényszeres elmebeteg akik 100x írják ki ugyan azt a hülyeséget. Fel ismerni a stílusukat, a szófordulataikat stb...


Aztán van hogy valaki belefut hogy egy hasonló témájú kérdés alatt azzal vádolja a kiírót hogy valamelyik xy kérdés kiírója az.


Velem is megesett már hogy Sas Balázskának vagy az alapítványi iskolás trollnak gondoltak, mert valamilyen munkahelyi visszaéléssel kapcsolatos kérdést írtam ki...

nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kérdező, aki maga is elismerte, hogy ő írta ki a többi kérdést az adott témában. Hogy mi értelme volt, nem derült ki.
nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem a terhesség témakör. Tegnapelőtt szexelt, és már érzi is terhes tüneteket.

Három hétig írogat, rakja fel az egyértelműen negatív teszt fotókat, amin látja a 2csíkot.

Hiába írnak 156an, újabb és újabb kérdések születnek.

nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!