Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok valaha híres...

Találkoztatok valaha híres emberekkel? Esetleg sztori?

Figyelt kérdés

Én láttam Ed Sheerant egy angliai pub-ban, de nem mertem odamenni.

John Cenát egy étteremben amerikában. Vele beszéltem és kértem tőle közös szelfit de udvariasan nemet mondott.

Egy időben egy new yorki hotelben dolgoztam, ott találkoztam pár kisebb hírességgel, köztük Riley Reid-dal (felnőttfilmes). Végtelenül aranyos volt és jó borravalót adott.



2023. dec. 1. 04:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
Balatonfüreden (most ősszel) láttam a Gyurta Danit :D
2023. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%

Deák Bill Gyulával többször találkoztam, mert a szüleim ismerik. Egyszer telefonon is beszéltem vele.

Meg egyszer egy étteremben, ahová beültünk ebédelni, a mellettünk lévő asztalnál Vágó István ült egy társasággal. :D

Világsztárral nem találkoztam még.

2023. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszer együtt buszoztam Buzánszky Jenővel, pár évvel a halála előtt. Nem volt más híresség, akivel ilyen hétköznapi helyzetben találkoztam volt, végképp nem olyan, aki jelentőségben hozzá mérhető.
2023. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Én fotózkodtam már pár magyar hírességgel, ha el tudtam csípni őket: Junkies együttessel, Supernem Szabival, László Attilával, Csordás Tibivel, Josh és Juttával, Sári Évivel. Vkitől csak autogramot sikerült kérni: Irigy Hónaljmirigytől pl.
2023. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem találkoztam hírességgel, viszont engem már látott ismert ember, amikor Budapesten járt és később megemlítette, amikor beszélgettünk (hosszú sztori, hogy miért, részleteket nem mondok).
2023. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
23%

Néhány évvel ezelőtt intim kapcsolatba voltam az egyik F1-es pilótával. Ez külföldön történt.


N

2023. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%
#16, kitalálom: Niki Lauda volt az.
2023. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%

17:

Aki több mint 4 éve meghalt? Nem...

2023. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
Két ismert emberrel találkoztam eddig, mondhatni, a skála két végpontja: Nagy Ervin és Kiszel Tünde. Előbbit pár héttel később még egyszer láttam az utcán. Az első alkalommal a vendéglőbe jött be, ahol dolgoztam (vendégként). Kiszel Tünde pedig éppen akkor érkezett vmi Story gálára, amikor elmentem a helyszín előtt.
2023. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%
Autót vettem magyar híradóstól
2023. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!