Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megkérdezem valakitől hogy...

Ha megkérdezem valakitől hogy éjjel be merne e menni egyedül egy erdőbe, miért zavarja őket?

Figyelt kérdés
dec. 1. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy értelmetlen kérdés.
dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért
dec. 1. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapcsolódik semmihez, csak hirtelen felteszed, és nincs különösebb szándékod vele, akkor értelmetlen és felesleges kérdés, ezért.
dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól még válaszolhatnának rá
dec. 1. 12:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, te megint egy ilyen szociális nulla vagy, aki random hülyeségeket kérdezgetsz emberektől, valósznű online.

Egyszerűen ez nem beszélgetés, hanem idegestő faggatózás, kellemetlen, buta és nem vezet sehova. Pár nap és itt fogsz sírni megint, hogy téged mindenki elhagy, mert nem válaszolnak messengeren, miközben te egyszerűen nem tudsz beszélgetni.

dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel az erővel azt is megkérdezhetnéd valakitől csakúgy, hogy meg merné-e érinteni szabad kézzel a kutyából frissen kijött kutyagumit. Annak se lenne értelme.
dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért válaszolnának? Nem vagy te senkijük, csak egy idegesítő kis nyomi aki random baromságokkal zaklatja őket állandóan.
dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már éjel erdőbe, de ez annyira értelmetlen kérdés ha csak a semmiből kérdezed. Értelmetlen, lényegtelen, és nemlehet belőle továbbvinni a társalgást. Nemcsoda ha nem válaszolnak.
dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, volt egy ismerősöm, akivel egyszer összefutottunk egy boltban, és a köszönés után minden előzmény nélkül elkezdett autómárkákat és évszámokat sorolni, de vagy 10-et. Utána közölte, hogy "ezek voltak az év autói" és várta a reakciómat. Én meg arra gondoltam, hogy "hát ez hülye" és otthagytam. Azóta sem keresem a társaságát. A te kérdésedre nagyjából ugyanígy érdemes reagálni.
dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 bocs, de ezen felnröhögtem. Meglepő lehetett'😀
dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!