Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még aki azért költözön...

Van még aki azért költözön külön egyedül mert tudja hogy úgysem lesz soha kapcsolatban?

Figyelt kérdés
21 éves korom végén elköltöztem, úgy sem fog megtörténni az hogy lesz valakim aztán összeköltözöm vele. Amúgy sem felelek meg a mai férfi idálnak és mindenki le'rja az ember személyiségét ha a külső nem megfelelő. Inkább élek csóróságban egyedül mintsem 40 évesen is anyám mellett legyek a másik szobába.
2023. okt. 9. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Én 3 éve élek teljesen egyedül. Keveset keresek, a fizetésem 70 százaléka lakhatásra és számlákra megy el, többi kajára, de így is megéri nekem. Pszichológiai szempontból egészségesebb, mint a gyerekszobádban spórolni. Párkapcsolatra nem is gondolok. Nálam nem a külső a gond, hanem inkább a mentális problémák. Rossz külsővel hamarabb lehet párkapcsolatot találni mint dilisen.


28/F

2023. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha találnék is kétlem hogy boldoggá tenne.
2023. okt. 9. 21:32
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Most tulajdonképp mit is szeretnél? Ennyi erővel ha úgy se lesz senkid saját amgad szerint akkor feleslegesen költöztél el nem?
2023. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3.Egyedül akarok lenni azért költöztem el.
2023. okt. 9. 21:37
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, a felnőttéválás miatt költöztem külön. És hogy fogadhassak vendéget.
2023. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Most itt mi a kérdés?
2023. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy is el akartam hagyni a szülővárosom mert csak rossz emlékeim vannak onnan.
2023. okt. 9. 21:56
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem... Az hogy nem lesz senkid és a külön költözés két egymástól független dolog.

És nem szoktak az emberek várni egy párra akihez költözhetnek... Na meg nem csak a nő költözhet a férfihoz, hanem fordítva is, attól függ kinek van jobb lakása/háza.

2023. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szokás mondani hogy egyedül nehéz megélni ami amúgy igaz, meg ha nem lesz senkid a szüleidre maradsz. Inkább elköltöztem, már 14 évesen lemondtam az egészről.
2023. okt. 9. 22:07
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Oké, és? Ez nem kérdés csak ki akartad írni valahova hogy milyen fasza gyerek vagy xdd

Miért?

2023. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!