Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmondása szerint egyedül jön...

Elmondása szerint egyedül jön megy mindig .ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Este el megy kávézni 8 körül ,egyedül gondol egyet el megy a parkba sétálni....napközbeni nagyjából du.4-5 között ki megy inni egy kávét az egyik legnagyobb bevásárlás központba...

Ha igaz is nekem nagyon furcsa ...38 éves férfiról van szó egyébként akivel ismerkedek.

(Vagy közben randizgat és így adja elő?!)n31


2023. okt. 9. 13:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Épeszű ember nem kávézik este. Hogy tud aludni?
2023. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Na ugyan ez nem egyszer fordult meg nekem is a fejemben ...
2023. okt. 9. 13:53
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Ha nincs bizalom, nem érdemes erőltetni a dolgot.

Egyébként nekem van kolléganőm, neki az ereiben is koffein folyik, én már rég beadtam volna a kulcsot attól a kávé mennyiségtől, amit ő egy nap elfogyaszt.

2023. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Lehet ez csak sima "szokás" is. Az én párom sem tud megülni a fenekén, neki is folyton mehetnéke van. Ez alapból nem rossz, sőt hagy nekem egy kis "én időt". Én bízom benne, mondjuk 30 éve vagyunk együtt.

Hátha csak ilyen bolyongós típus.

2023. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

32 éves nő vagyok, egyedül élek, és bizony, szoktam egyedül kávézni menni és sétálni a parkba is. Este is szoktam kávét inni, de olyankor csak koffeinmenteset. Mondjuk kávézóba 8-kor nem indulok el, mert olyankor már zárva vannak. De sétálni pl. igen, egy hosszú munkanap után jól esik télen-nyáron, a park is közel van.

Én nem látok ebben rosszat önmagában.

2023. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Mi ebben neked a furcsa???? Nem is értem.
2023. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi van akkor, ha nem nyomozgatsz utána és nem előfeltevésezel? Hagyd a dolgokat történni kombinálás, gyanakvás és agyalás nélkül! Aztán ha tényleg pernahajder, akkor tipli, bár mindketten jobbat érdemelnétek. Ő egy gyanakvásmentes új partnert, te meg egy gyanakvásmentes életet.
2023. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
Félrekefél,most szólok!
2023. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Nekem ez így nem lenne szimpi, de te tudod.
2023. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem se az egyáltalán
2023. okt. 9. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!