Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek öregkorukra egyszer...

Az emberek öregkorukra egyszerű, megvezethető, buta prolik lesznek, vagy csak a mai idős generáció ilyen, mert egész életükben egyszerű, megvezethető, buta prolik voltak?

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 22:49
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

#10


Más kérdéseknél, ahol a fiatalságot szidom, ott meg beképzelt öregnek tituláltok. Döntsétek már el.

2023. dec. 2. 08:42
 12/43 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkit szidsz ezek szerint, mert mindenki "rossz irányba megy" csak te vagy a marha frankó. Mész az úton, mindenki rossz irányba megy, nem veszed észre hogy a probléma veled van. Ki a buta proli, ezek szerint ?
2023. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

#12


Most az a érved, hogy mivel az emberek 70-80 százaléka hülye, ezért nekem is annak kell lennem, mert különben szemben megyek az autópályán?

2023. dec. 2. 09:00
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

A hülyék nem tudják magukról hogy hülyék.....

SZERINTED(!) nem vagy az, ne legyél benne biztos.

2023. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, de minden jel arra mutat, hogy nem vagyok hülye.
2023. dec. 2. 09:07
 16/43 anonim ***** válasza:
13%

Most amúgy lehet ilyen érzelmi húrokat pengetni hogy


"jaaj úristen te ilyet mertél mondani az idősekre, mekkora egy proli vagy stbstb"


Ettől még a Kádár korszakban szocializálódott idősek többsége eléggé megvezetheto a szavazatuk fillérekért megvehető és ők politikailag a leg aktívabbak, a leg jobban mozgósítható tömeg. Internetet használni nem tudnak így már alapból rengeteg információ el sem jut hozzájuk. (tudom mert az én mamám is ilyen) nézi a "híradót" és amit ott mondanak az úgy van és kész. Nincs benne kétely. Ugyan ez igaz a barátnőire is. Nyilván más csoportok között is akadnak egyszerűbb teremtések de a nyugdíjasok és a cigányok azok pont nem arról híresek hogy felelősen szavazzanak. Itt nem arról van szó hogy nem arra szavaznak amire én és ezért gondolom azt róluk amit. Ha ugyan arra szavaznának is ugyan ezt gondolnám róluk mert teljesen más az a mechanizmus ami alapján ők végülis a döntésüket meghozzák. Ők nem fognak osztani-szorozni keresni, informálódni, meg hallgatni stbstb hanem érzelmi alapon vezérelve nem az ország vezetőjét akarják megválasztani hanem kB az alapján voksolnak hogy kivel ülnének le a vasárnapi húsleveshez egy asztalhoz. És ez az ami probléma. Vak ha valaki ezt nem veszi észre a nyugdíjasokkal kapcsolatban. Tök felesleges ez a jóemberkedes.

2023. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Pontosan ahogy írod, és ebből nem azt kell kiolvasni, hogy a fiatalok nem megvezethetőek. Ugyanolyanok ők is. Ha Azariah gondol valamit a világról, a hülye, fiatal picsák is azt fogják gondolni a világról. Talán még rosszabbak is, mint az öregek. Minden korosztály megválasztotta magának, hogy ő hogyan kíván hülye lenni, és a világért nem engednek ebből.
2023. dec. 2. 09:28
 18/43 A kérdező kommentje:
Az öregeknél más hülyeségi faktorok is vannak. Ők imádják beengedni a magukat gázóraleolvasóknak kiadó tolvajokat, vagy ők imádnak bedőlni az unoázós csalóknak.
2023. dec. 2. 09:34
 19/43 anonim ***** válasza:
22%

"Az öregeknél más hülyeségi faktorok is vannak. Ők imádják beengedni a magukat gázóraleolvasóknak kiadó tolvajokat, vagy ők imádnak bedőlni az unoázós csalóknak."


Igen. Most akiket ilyesmivel át lehet qurni azokról miért gondoljuk hogy a politika ugyan úgy nem rántja be őket, húzza le őket? És ez nem vélemény hanem tény hogy őket unokázással, gázóra leolvasással a társadalom többi csoprtjahoz mérten is hatványozottbabban át lehet verni. Ezzel nem azt mondom hogy ne szavazzanak hiszen közöttük is ha kevesebb is de vannak értelmes talpra esett idősek. Csak annyi hogy ezt a jelenséget ne tagadjuk már le, ne dugjuk homokba a fejünket, ne csináljunk úgy mintha nem lenne. A politikusok azok akik leginkább röhögnek zárt ajtók mögött a nyugdíjasokon. Ha megfigyeled minden üzenetet nekik szól. Nem téged vagy engem akarnak megszólítani. Hanem őket. Pont a fentebb sorolt okok miatt.

2023. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
67%
A az egész társadalom buta megvezethető fiataltól tanultig az öregekig mind. Lásd Orbán azt csinál amit akar!Ebből induljál ki kérdező! Egyébként ez troll kérdés!
2023. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!