Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek öregkorukra egyszer...

Az emberek öregkorukra egyszerű, megvezethető, buta prolik lesznek, vagy csak a mai idős generáció ilyen, mert egész életükben egyszerű, megvezethető, buta prolik voltak?

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 22:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

"öregkorukra egyszerű, megvezethető, buta prolik lesznek"

"ahol a fiatalságot szidom, ott meg beképzelt öregnek tituláltok"

Akinek mindenkivel baja van, saját fejében kéne rendet tenni.

(ráadásul kiír egy kérdést, aztán a végén kiderül: nem is úgy gondolja, hanem úgy, hogy mindenki hülye)

2023. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdésem érthető akkor is, ha nincs a lehető legpontosabban megfogalmazva:

A mai fiatalok is olyanok lesznek nyugdíjas korukban, mint a mostaniak, vagy őket másképp fogják az orruknál fogva vezetni?

2023. dec. 2. 11:51
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

"mai fiatalok is olyanok lesznek nyugdíjas korukban, mint a mostaniak"

Még mindig bele lehet kötni, általánosítasz, nem minden nyugdíjas egyforma.

2023. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
3%

"Még mindig bele lehet kötni, általánosítasz, nem minden nyugdíjas egyforma."


Ez sok másik témánál is előjön.

Igen, az ember általánosít. Mert ha elfogadjuk hogy vannak általános igazságok amik nagyrészt úgy vannak ahogy, azzal nem állítottuk hogy minden egyes esetben igaz. Az általánisításnak pont ez a lényege. Az oroszlánhoz ne menjél oda mert széttép és megzabál. Lehet hogy van néhány oroszlán amelyik leszar téged és nem bánt de a többségnél ez lesz. Ha téli gumi helyett nyárival mész télen akkor nagyobb eséllyel csúszol meg. Nem minden esetben de általánosan igaz.


Azt hogy emberekkel szemben nem általánosítünk egyszer valami majom kitalálta hogy ez micsoda borzasztó dolog és azóta puffogtatja mindenki ezt a frázist. De mellette a pozitív általánisítással senkinek nincsen semmi baja. Az egész logikátlan. Ha nem értesz vele egyet hogy az idősek arányaiban véve sokkal könnyebben átverhetőek akkor miért nem az mellett ervelsz hogy ez nem igaz, miért az általánosítással jössz? Ezt nem kéne tabusítani. Ez pont a politikai elit érdeke hogy ezzel pózoljanak, te meg úgy táncolsz ahogy ők fütyülnek mert beszopod ezeket.

2023. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
84%

Sürgősen menjél el egy orvoshoz, mert nagyon nagy baj van a fejedben.

A részemről befejeztem most már írogass magadnak amit akarsz ide.

2023. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%
A proliság és a butaság nem az életkortól függ. Rengeteg ostoba suttyó paraszt van minden korosztályban.
2023. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

"Sürgősen menjél el egy orvoshoz, mert nagyon nagy baj van a fejedben.


A részemről befejeztem most már írogass magadnak amit akarsz ide."


Ezt most kinek írtad?

2023. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem az idősek a prolik, fiatal prolik is vannak, belőlük lesz az idős proli. Ha sok prolit ismersz, akkor te ilyen környezetben, környéken élsz, így valószínűleg te is az vagy és idős korodban is az leszel.
2023. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
85%

#27 Neked írta.

Mivel nagyon úgy látszik te vagy a kérdés kiírója csak elfelejtetted váltani a bejelentkezésed és úgy válaszoltál a kérdező nevében, hogy nem azonos módon voltál bejelentkezve.

Jogos a megjegyzése, beszélgess tovább magaddal, hátha tisztázod mit is gondolsz valójában!

2023. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
70%

"Mivel nagyon úgy látszik te vagy a kérdés kiírója csak elfelejtetted váltani a bejelentkezésed és úgy válaszoltál a kérdező nevében, hogy nem azonos módon voltál bejelentkezve.


Jogos a megjegyzése, beszélgess tovább magaddal, hátha tisztázod mit is gondolsz valójában!"


Azért durva hogy én vagyok orvoshoz küldve, miközben valaki ilyenfajta paranoiával küzd..

Nincsen szükségem több felhasználóra azért hogy irhassak valahova. Most ennek mi értelme lenne? Ha nem akarsz vitatkozni akkor legalább ne gyere ilyen baromságokkal. Én komolyan mondom sok agyalágyult eszetlen érvel találkoztam már ezen az oldalon de ez volt az első alkalom hogy valaki ezzel találjon be érv helyett hogy én csak egy imposztor vagyok és biztosan galád módon a kérdező vagyok csak más profilon.

2023. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!