Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek öregkorukra egyszer...

Az emberek öregkorukra egyszerű, megvezethető, buta prolik lesznek, vagy csak a mai idős generáció ilyen, mert egész életükben egyszerű, megvezethető, buta prolik voltak?

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 22:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
15%

"Ezen ne akadj fent, tele van oldal 8 elemis wannabe pszichológusokkal. Ha vitás témákban írtam korábban, voltam én is minden a kérdezőtől kezdve Balázsig (aki nem tudom, kicsoda), kövér nőtől kezdve incel férfiig.


Tele van az oldal buggyant emberrel, akik elolvastak 2 cikket a nők lapjában, és pszichológiaprofesszornak képzelik magukat."


Ne is mondd, én fidesz bérenctől kezdve gyurcsányistán át nácin keresztül minden voltam már. Ez a fajta zászló alá söprés és rugdosás egyértemű jele annak amikor valakinek elfogytak az érvei igazából nem akar tovább vitatkozni, érvelni, mert igazából elfogyott a szellemi munició ezért lealjasodik kultúrharcolni mert ahhoz nem kell ész.

2023. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
80%
Szégyelheted magad, nem sok tiszteletet tanultál eddigi éveid során.
márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
0%

"Szégyelheted magad, nem sok tiszteletet tanultál eddigi éveid során."


Először tisztázni kellene mit értünk tisztelet alatt. A kor nem egy érdem hanem egy állapot. Ez nagy különbség.

márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!