Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mar nem erdekel az ami regen?

Mar nem erdekel az ami regen?

Figyelt kérdés

Gondoltam ma kikapcsolok es “szorakozok”, mint regen azaz jatszok ps-en vagy telon/ipaden vagy nezek filmet/sorozatot. Konkretan a halba untam magam, nem birok elkezdeni egy filmet se nem kotnek le, a jatekok szinten egyik sem kot le, egyik sem tetszik. Egesznal itt vergodtem, probaltam egyebkent tanulni is ma de nagyon nehezen tudtam konfentralni bar pont az volt a cel, hogy ma ne csinaljak semmi “terhelot”. Amugy normlis napokon elmegyek edzeni, olvasok, tanulok/dolgozok, agyalok magamon, havi1x bulizok baratokkal. Ma edzeni se mentem mert este kb 3 orat birtam csak aludni forgolodtam.

Mivel kothetnem le magam marmint ami szorakoztato?? Ti mit csinaltok ha a normal film/jatek keves? Egyaltalan hogy jutottam idaig?


dec. 2. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes.


Én elég nagy lexikális tudást felhalmoztam fociról, néztem mindent éveken át, de már nem emlékszem, a tavalyi Vb előtt mikor tudtam egyáltalán végignézni egy meccset. Már régóta a sznúker érdekel, de az elmúlt egy évben alig néztem meccset abból is.

Sok éven át minden nap gitároztam, aztán volt, hogy hónapokig elő sem vettem már, nem érdekelt.


Én is előveszem a filmeket, amiket szerettem gyerekként, és unalmasnak látom.


Mindig lehet találni mást, ami érdekelhet. Gondolj vissza, mi érdekelt régen, amivel aztán nem foglalkoztál. Vagy érdekes témáról keress YouTube-videókat. Én így találtam rá random csatornákra, témákra, amiket azóta is nézek.

dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem folyamatosan változik az ember és az érdeklődés is ezzel együtt változik.Egy csomó dologhoz nincs kedvem amit régen szerettem cserébe egy csomó olyan dolog érdekel ami régen nem.


Tanulás, edzés, könyv olvasás, túrázás, falmászás, dokufilmek-videók, és még pár dolgot szoktam általában csinálni

dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kozben benyomtam egy eros techno zenet es tancoltam ra, villognak a karacsony fenyek, nagyon adta😂 egy picit ki tudtam kapcsolni az agyam.
dec. 2. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:

En fiatal vagyok viszont ugyanezt erzem felig mert regen imadtam jatszani ,de most elkezdek jatszani azokkal amiket regen szerettem(igaz sajnos javareszt ingyenes jatekokkal tudok )es megunom ra adasul fel idegesit.

Filmeket en is szeretek nezni es lenne nagyon sok amit tudnek nezni csak hat azonkon nagyon sokszor be alszok stb stb...

Mostanaban zenet hallgatok es minden mufajba ami eddig bejott probalom a nekem legmegfelelobb eloadot megismerni vagyis megtalalni.

dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem úgy van most mint volt régen

nem az a nap süt az égen

Nem az a nap nem az a hold

nem az a szeretőm ki volt

Aki volt már rég elhagyott

szebbre vágyott de nem kapott


Nem az a nap nem az a hold

nem az a szeretőm ki volt

Szebbre vágyott de nem kapott

még olyat se mint én vagyok


Azt gondoltam míg a világ

mindig ég a gyertyavilág

De már látom hogy elalszik

halálomat sokan lesik


Azért lesik halálomat

vegyék el a galambomat

De én azért sem halok meg

hogy a szívük szakadjon meg


Azt gondoltam eső esik

de csak a szemem könnyezik

Az én szemem sűrű felhő

onnan ver engem az eső


Hull előmbe hull a földre

hull a gyászos kebelembe

Arkot mos a két orcámon

mint a zápor az utcákon


Meg kell a búzának érni,

ha minden nap meleg éri.

Meg kell szívemnek hasadni,

ha minden nap bánat éri.


Bánat, bánat, bánat, bánat, de nehéz vagy,

de rég, hogy a szívemen vagy.


Bújj ki bánat a szívemből,

elég volt már becsületből.

dec. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha becsajoznál, mert akkor nem unatkoznál.
dec. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
No vagyok
dec. 3. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor találj magadnak egy párt.
dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8, van, de nem ez a szemelyisegem
dec. 5. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!