Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember, akit régen...

Van olyan ember, akit régen nem láttál, de érdekel, hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
Vannak olyan régi iskolatársak, barátok, volt kollégák az életben, akikkel bár nem voltunk barátok, mégis időnként eszembe jutnak, vajon mi lett velük, hogy élnek most. Nektek is van ilyen? Esetleg felvettétek valakivel a kapcsolatot újra? Van értelme?
2018. febr. 1. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt akivel felvettem a kapcsolatot és megérte.
2018. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Mert az első fél óra "na-van-veled" és "emlékszel-mi-volt" után már csak kínos az egész. Egy kapcsolathoz közös élmények kellenek, újra és újra, de ha ezek évekkel ezelőtt voltak, az már csak nosztalgiázás.
2018. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, igen. Igazából azért szakadt meg a kapcsolat, mert nagyon megbántott, úgyhogy véget akartam ennek vetni. De néha még ma is eszembe jut, érdekel azért, hogy mi van vele.
2018. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy eszembe jutnak régi iskolatársak, de ha nem voltunk barátok, akkor nem írok rájuk.
2018. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt egy pár ilyen ember, akiről érdekelt volna, de ma már nem. Felvettem 1-1 rövid ideig, pár kérdést szegeztünk egymásnak, de semmi több. Nincs értelme, más életet élünk már.
2018. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!