Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak, ha regen tok...

Mit csinaljak, ha regen tok sok kedvem volt mindenfelet tanulni, nyaron is, de most inkabb csak egesz nap fekudnek, semmi nem erdekel, es semmit nem is fogok fel; ugye szeptemberre elmulik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 11:32
 1/4 vantel ***** válasza:
30%
Ez a korral jár.
2021. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyáron nekem sincs kedvem tanulni, de nem is kell, szeptemberben viszont már muszáj lesz tanulnom, tehát hozzá is szokok.
2021. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
28%
Tedd rendbe a bélflórádat. A szerotonin 90 %- a belekben képződne, ha minden faj a helyén lenne és tenné a dolgát. Feltehetően a dialister, valamit coprochoccus törzsek hiánya egyébkét a ludas.
2021. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

#3 Egyél jól és akkor minden meg van oldva, minden gond és probléma az ember életében? Hát nem tudom... Elhiszem hogy van alapja, nem tagadom de azért szerintem nem csak ettől függnek dolgok.


Sz@r munkahelyen stb. az étrend váltás nem hiszem hogy segít.

2021. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!