Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek, ha utálnak...

Hogy kezelitek, ha utálnak vagy haragszanak rád?

Figyelt kérdés
dec. 2. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy miért. Alapvetően nem szoktam olyan dolgokat csinálni ami miatt lehet utálni. De elfogadom, ha valaki számára egy utált ember vagyok.


Egyébként egy ilyenről tudok aki haragszik vagy utálkozik felém, de ő valószínűleg azért mert megszakítottam vele a baráti kapcsolatom, mert meguntam a hazudozásait.

dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hat meg. Általában nem is szoktak utálni, ha valaki mégis, akkor annak volt előzménye, volt a részemről kísérlet arra, hogy javuljon a helyzet, ha pedig az meghiúsult és már nem érdekelt, hogy sértődik valaki, akkor ez van.
dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
56%
Nem nagyon izgat. Egy csomóan utálnak ok nélkül vagy olyasmiért, ami nekik nem fér bele az értékrendjükbe, életszemléletükbe de amúgy semmi közük hozzá. Hát oké, az ő dolguk.
dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A szemembe még senki se merte mondani, a hátam mögött meg nem érdekel kinek mi a véleménye.
dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem törődök vele


Egyébként is: "Ha vkinek problémája van veled,az nem a te problémád,hanem az ő problémája."


Ha neked tiszta a lelkiismereted,akkor oké. (pl ha csináltál is valami rosszat, akár pl véletlenül összetörted valakinek a vázáját, akár direkt csináltál vmit,mert akkor jóötletnek tűnt; és/de már bocsánatot kértél tőle/érte, akkor a te részedet már megtetted, akkor "rendben van". De ez nem azt jelenti, hogy a "később majd bocsánatot kérek" feljogosít bármilyen bántásra.

dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*Szóval,ha te már megbántad, vagy 1értelműen nem_neki volt igaza,és csak bántani akart azzal,hogy szapult, akkor engedd el ezt a dolgot, oldozd föl magad. Ne mások véleménye alapján határozd meg önmagad.


Én nemrég megtanultam, hogy ugye.

Te vagy valamilyen. De, hogy a másik ember erről mit rak össze a fejében, az tőled teljesen független.

Ha meg véletlen pont tudja,jól tudja,hogy milyen vagy,olyannak lát, amilyen valójában vagy; az se feltétlenül azért van,mert ő jó emberismerő,hanem az is csak a véletlen műve sokesetben. Hogyha valaki reálisan lát.

dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magasról kakkantok rá. Nem érdekel mit gondolnak rólam.
dec. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lesz4rom
dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!