Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik rosszabb,...

Szerintetek melyik rosszabb, az ha haragszanak rád vagy ha csalódnak benned?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha haragszanak rám, mert ha csalódnak bennem, az annak rosszabb, aki csalódik bennem
2015. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fordítva.
2015. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csalódás rosszabb mint a haragszom rád.

Ha valakire haragszom, akkor a harag előbb-utóbb elmúlik és pár nap múlva már az emléke sincs meg miért haragudtam. Ha csalódom, akkor sokszor egy életre megmarad, és a bizalom is elvész.

2015. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

attól függ ki haragszik, ki csalódik. és hogy mennyire :)


nade inkább az, ha csalódnak bennem - mert egy keményebb csalódás akár elvághatja kapocst két ember között (ha nem is azonnal, de hosszabb távon biztos... a harag elmúlik magától is egy idő után. ha nem, akkor meg a haragtartó bolond, és úgy kell neki) :)

2015. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csalódás sokkal rosszabb. A bizalmat visszaépíteni kőkemény meló, míg a harag egy idő után így is, úgy is elmúlik.
2015. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általánosságban nekem az a rosszabb, ha csalódnak bennem. Mert az azt jelenti, hogy úgy ismertek meg, hogy ilyen meg olyan vagyok, mondjuk példának, hogy jószívű, aztán meg kiderül az ellenkezője... Ezzel csalódást okozok neki, viszont nekem meg lelkifurdalásom lesz, és az ilyen helyzeteket tényleg nehéz helyrehozni, mert ahogy előttem is írták, a bizalmat nehéz visszanyerni, persze nem feltétlenül erre az egyszerű példára kell gondolni.


Ha meg haragszanak rám, arról igazából az adott illető is "tehet", hiszen nem haragudni kéne, hanem megbeszélni, vagy ha nem megy, váljanak el az utak, de a haragtartás egy elég rossz tulajdonság. Szóval, ha van miért haragudnia, megértem, megpróbálom jóvá tenni, de általában csak én is ideges leszek tőle és megharagszom, hiszen én meg azt hiszem nekem van igazam. És ennél sokkal rosszabb érzés a csalódás. Most ez lehet kicsit zagyvaság lett :)

2015. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!