Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha a pszichológus...

Mi történik, ha a pszichológus és a kliens összefut az utcán? Köszönnek egymásnak?

Figyelt kérdés

dec. 3. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Hisz ismerik egymást.
dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi. Nyilván illik köszönni, nem titkos viszony ez, hogy te ismered őt vagy épp jársz hozzá.
dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim itt lakik a környéken, van, hogy ugyanazon a buszon utazunk. Köszönünk egymásnak és mosolygunk, de beszélgetni nem szoktunk. Volt, hogy megkérdezte, mi újság (akkor épp eltelt két konzultációnk között betegség miatt pár hét), röviden válaszoltam, de nem nagyon szoktunk szóba elegyedni, beszélünk eleget, amikor a rendelőben találkozunk! :D
dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Olyankor rá sem néznek a másikra
dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Velem előfordult, hogy munkatárs(!) nem köszönt az utcán, amikor szembe jött velem!
dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, nem prostitualt es kliense. Mibol gondoltad, hogy ez nem egyertelmu?
dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
6: Nekem a prostituáltak is messziről integetnek, régi ismernek, néha át is kiabálnak az utca túloldaláról, milyen finom volt az előző alkalom, és rákérdeznek, mikor megyek legközelebb.
dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Még a kutyámnak is köszönök reggel mikor kilépek a házból !
dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Én szoktam köszönni az orvosoknak, ha összefutok velük. Ha lenne pszichomókusom, annak is köszönnék. De nem állnék le vele beszélgetni, mert az neki a szabad ideje én meg a munkája vagyok.
dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!