Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy idős néni ezt írta egy...

Egy idős néni ezt írta egy kommentbe egy oldalon Úgy sírt mint egy Cicababa egy férfira én felháborodtam ezt írtam ?

Figyelt kérdés
dec. 4. 11:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a sírás nem szégyen férfiaknál sem az nem értem a legtöbb nő társam akár idős mint maga akár fiatalak azt hiszik ha sír egy férfi az gyenge ez rossz felfogás ők is emberek persze az már más tészta hogy ő nem érzésböl sír hanem csak színészkedik erre ő Ezzel a véleménnyel saját magát meg hazudtolta
dec. 4. 11:06
 2/13 A kérdező kommentje:
kinem álhatom az ilyen embereket milyen felfogás főleg egy nő részéről jó színészről van szó de tényleg vannak olyanok akik szívből sírnak nem megjátszák
dec. 4. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a zagyvaság?
dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mit gondoltok erről?
dec. 4. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről most komolyan kérdést kellett kiírnod, hogy valakinek beszóltál valahol a neten? Semmit nem gondolok arról, hogy ennyire unatkozol, vagyis igen, de inkább nem írom le, mert képes lennél feljelenteni a rendőrségen.
dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam helyesírásba belekötni, mivel szerintem a szöveg tartalmi részét nem befolyásolja, viszont ezt tényleg nem könnyű értelmezni. Amúgy persze, nem szégyen ha valaki sír, legyen az férfi vagy nő, csupán annyit jelent hogy vannak érzései. Az sokkal nagyobb baj ha nincsenek.


De most komolyan az ihletett egy kérdést hogy Erzsike néni f*szságokat kommentel fb-on?

dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

,,,..,...,,,,,,,..!?-,,,.


Tessék, itt van egy marék írásjel, látom, te épp kifogytál...


Nem kaptad meg a megerősítést arról, h milyen faintos a gondolkodásod, így ezért kiírtad ezt a kérdést.

dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem azokat, akik képesek facebook kommentekben, egy vadidegennel "összeveszni".
dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"A Rivotril tabletta egyidejű bevétele alkohollal

Rivotril-kezelés alatt nem fogyaszthat alkoholt, mert az alkohollal együttadva epilepsziás görcsöket válthat ki, vagy kómát, akár halált okozó szedációt okozhat."

dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6 válaszoló mi van?
dec. 4. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!