Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bevásárlókocsik visszatolása...

Bevásárlókocsik visszatolása a parkolóból nagyon negatív megítélés?

Figyelt kérdés
most a Pennynél két kocsi is magára volt hagyva a parkolóban, úgy döntöttem vásárlás után visszatolom. nemrég cserélték le őket és elvileg csak 100-asokkal megy az új, leginkább ez motivált. ennek ellenére valahogy tízes volt belejük erőszakolva, ami szerencsére ki is jött, de ha tudom, nem biztos elindulok értük. és azzal is tisztában vagyok hogy ilyet leginkább csak hajléktalanok csinálnak, tőlem is kérték régebben (most nem volt senki) igaz így csak 20 ft. lett pluszban, de mindig az van bennem az aprószámolásnál hogyha pont ennyi hiányozna valamihez hogy megvehessem, akkor milyen jól jönne. te ha esetleg ismerőst látnál így cselekedni, egyből azt gondolnád hogy azért teszi mert szüksége van arra a minimális pénzre? szóval inkább lejárató egy ilyen helyzet?
dec. 5. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék ilyen mélyen bele
dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj hogy a magyaroknak olyan a mentalitásuk hogy ebben is a rosszat látják, és kinézik azt hogy tuti hogy a pénzért tolod vissza és nem csak szimplán önszántadból teszed hogy vissza legyen rakva szépen.Egyébként én is 10es rakok bele.Amúgy meg nem érdekelne ki mit gondol visszatolnám szépen, (ha nagyon néznek a pénzt bennehagynám azt úgyis látod egyből hogy százas vagy tizes van e benne) azután mennék a dolgomra.
dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ugye csak hülyéskedsz? Nem mondod komolyan, hogy azon aggódsz, mit gondolnak rólad korábban soha nem látott emberek (akiket jó eséllyel nem is fogsz még egyszer látni) amiért visszatoltál 2 db bevásárlókocsit... Azért a megfelelési kényszernek is csak van egy határa.
dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerre egyet tolsz, akkor gondolhatják azt is, hogy a tiéd. Egyébként meg tojd le. Valszeg soha nem látod újra
dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem is a pénz volt a célom igazából, találtam olyat is hogy valaki a boltban hagyta benne a százassal, csak nem olyan létszükség mint általában az ezzel jobban foglalkozó embereké, erre szerettem volna kerekíteni a végét
dec. 5. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Hát amikor valaki éppen előttem tolja vissza a kocsit és szedi ki a pénzt, eszembe se jut, hogy másé volt és nem a sajátja, és éppen végzett a vásárlással.

De ezentúl mindig figyelek, ki melyik kocsitól jött és hova tart.

dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Őszintén szólva eszembe sem jutna, hogy valaki 100 forintokért tolja vissza a kocsit, ha láthatóan nem hajléktalan. Azt gondolnám maximum, vagy az övé eleve vagy szimplán zavarja, ha szét vannak, vagy mittomén, valószínűleg semmit nem gondolnék.
dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99,99999%-a pont leszarja, hogy mit miért csinálsz. Úgyhogy ne rugózz azon, hogy más mit gondol rólad.
dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű észre sem venném hogy valaki összeszedi a kosarakat. Ha mégis észrevenném, a legkisebb mértékben sem érdekelne, max arra gondolnék, hogy a bolthoz tartozik az illető.

Semmi kivetnivalót nem látok benne ha kiszeded belőle a pénzt, megérdemled, ha már a lusta, trehány disznók helyett visszavitted.

dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egy svájci kisvárosban élő ismerős forintban számolva tízezreket gyűjt így össze. Párszor próbálkoztam nagy áruházak parkolójában itthon, de alig jött össze valami. Sajnos szinte mindenki visszatolja a helyére.
dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!