Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizonyos emberek miért felejti...

Bizonyos emberek miért felejtik el, hogy honnan jöttek?

Figyelt kérdés

Mármint miért hagyják figyelmen kívül a múltjukat?

Pl. Vlagyimir Putyin, aki szegénységben nőtt fel, lehetne empatikusabb.


dec. 6. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon van a lényeg hogy elfelejtik-e, hanem hogy hogyan dolgozzák fel.

Pl. Vlagyimir Putyin, aki szegénységben nőtt fel lehet úgy gondolta, hogy ha vele nem volt senki empatikus akkor ő sem lesz az másokkal.

dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elfelejteném, ha tehetném, de még mindig ugyanott vagyok, ahol voltam ☹️
dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1


Igazad lehet.

dec. 6. 10:36
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Ne add fel, sok sikert kívánok neked!

dec. 6. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi psziché nem erkölcsi szabályok alapján működik. Ha valaki nehéz körülmények között nő fel, az eredményezheti azt is akár, hogy már korán megtanulja, csak akkor lesz valami az övé, ha azt gátlástalanul elveszi másoktól. És ahhoz, hogy megtarthassa amit elért, kíméletlenül kell hozzáállnia még a közvetlen környezetében lévőkhöz is, nemhogy azokhoz, akik fenyegetést jelentenek rá.
dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy a feltört csóri vagy vidéki mesebeli szegényként kellene tengődjön mert elvárás ha több van neki sikeres adakozzon maradjon régi stb . A megélése az egyéni , van aki villong teszi az agyát a képesiteseire vagyinra okoskodik költ , más tudomasul veszi ez átmenet bukhat elhullhat mint bárki .
dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az ő esetükben jogos ez.


Bár nekem jó körülményeim voltak végig, ugyanez elmondható volt kb mindenkiről a környezetemben. Én sikeres lettem. Van, aki nem. És panaszkodik, de nem tesz érte semmit. Pedig ugyanaz a lehetőség ott volt és van előtte is (pl továbbtanulás). Az ilyen helyzetet meg nehéz megérteni.


Sokkal empatikusabb vagyok olyanokkal, akiknek a helyzetében sosem voltam. Mert ahol voltam, onnan tudom, hogy milyen lehetőségekkel nem élnek mások.

dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert csak a saját érdekeik távlatában képesek gondolkodni.
dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Pont hogy nem felejtette el.

Egykori KGB-ügynöke volt a Szovjetuniónak, és most is azt a birodalmat akarja feltámasztani.

dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szokszor nem lehet tenni azokért, akik ott ragadtak.
dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!