Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha 32 évesen depress...

Normális, ha 32 évesen depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan öregnek érzem magam, és semmit sem értem el az életben. Más velem egykorúnak már családja van, házasok, gyerekeik vannak, míg nekem semmi. Van ugyan párkapcsolatom, de ennyi. De ha én már szakítanék a barátommal se lenne senkim, mert 32 éves korára már az emberek foglaltak, gyerekeik vannak. Nekem pedig sose kellene olyan férfi, akinek gyereke van, tehát olyan nagyon még csak már nem is válogathatok, mint egy huszonéves.

Utálom azt a tudatot, hogy már 32 éves vagyok.


dec. 7. 18:53
 1/8 anonim válasza:
90%

Szia, a depresszió nem korhoz kötött. Minden kornak meg van a saját szépsége 32 évesen nem hinném hogy öregnek számít az ember. Az hogy kinek mikor van az élete úgymond a "csúcsponton" az egyéni. Az ember abban nől fel hogy az a normális amit a legtöbb kortársa tesz és éli életét viszont nem szabad mások életéhez hasonlítani a sajátunkat!

Miért fordult meg a fejedben a szakítás?

dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

de, biztosan elértél már valamit az életben, biztos vagyok benne.Biztosan van munkád :) A párkapcsolatod is van.Nem beszélgettetek el egy babán? Vagy nem szeretnétek még? Ha gondolod irhatsz privátban, kitárgyalhatjuk a témát

28 éves vagyok N.

dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 éves koromban szültem. Szóval nem minden 32 éves nőnek van gyereke, nem kell aggódnom.
dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hétköznapi.
dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanígy vagyok mint te, "csak" 29 évesen. Rendesen szorongok a jövő évtől. 30 leszek és sehol nem tartok. Nekem is van párom, de én még nem is vágyok gyerekre. Az idő meg telik...
dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Mások meg azért depressziósak, mert gyereket csináltak, és megbánták.

Ha elválnak nekik még nehezebb!


Örülj, hogy, nincs gyereked!

dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes lóversenyként felfogni az életet.
dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez csak a "lefőtt a kávé" kamu kérdező pasi annyira megismerni a stílusáról. Figyu inkább írasd meg a kérdéseid az ai-val, mert így nagyon gagyi.
márc. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!