Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert kavarják allandoan egy...

Miert kavarják allandoan egy ember hata mogott allandoan azt a bizonyost ?

Figyelt kérdés

Ok nelkul mire jo ez ?

Nem bantott senkit plane azokat az adott szemelyeket !!!(de meg koszono viszonyba se voltak !!)

Mire jo ez ?

N31


dec. 12. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ilyen klánbefogadós tesztek


Ha te is kidumálsz másokat akkor a körbe tartozol, ha te nem, akkor téged is ki fognak.

Nekem is feltunt hogy pl munkahelyeken ilyen alapon is alakulnak ki a kasztrendszerek.


Pl nálunk az infost kezdik lusta chipset zabálo disznonak elhordani aki nem precíz meg etc.

Ha megvéded akkor teged is lustázni fognak, ha kibeszéled meg akkor "bevesznek".

Es érdekes módon mindig a gyökér klánok az erosebbek azok tetszenek az igazgatoknak jobban nem azokat rúgják ki hanem a csendesek a lecserélendők.

dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg pl engem ha elhordanak mindennek más nők mert frusztráltak érdekes akiknek el vagyok hordva, egyik se jött még oda hogy engem megkérdezzen igaz e, egyik se mert mellém állni soha.
dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
Mert unatkoznak, nincs életük.
dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi volt a válaszomban nem ideillő, de leírom mégegyszer.

Szóval...

Nem minden ember ilyen, viszont sajnos a legtöbb igen. Ezek borzasztóan lehúznak, nem tudsz tőlük fejlődni, anélkül, hogy észrevennéd. A legjobb, ha távol maradsz tőlük, mert mint említettem nagyon károsak. Úgy a legkönnyebb felismerni, hogy ha neked pletykálnak másokról, akkor valószínüleg rólad is pletykálnak másoknak. Zárd ki az életedből őket, vámpírok.

17L

dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában akik nem bántanak senkit, mulyák, azokkal szeretnek "szórakozni": ezért.
dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mulya vagyok de nem volt soha kontakt ...mulya..m🤦‍♂️
dec. 12. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányosak,át akarják élni a hatalmat valaki felett
dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es ettol erzik tobbnek magukat ?
dec. 20. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:

átmenetileg jobbhíján beérik ezzel is. 1-2 percig/óráig/napig elvannak gondolom ,hogy megveregették a saját vállukat,hogy elértek valamit.

megmég,a saját hibáikról akarják elterelni a saját-és mások figyelmét is.

dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!